05 18

Politologė: P.Mačiulio pasitraukimas atrišo prezidentui rankas kritikuoti Vyriausybę

Buvusio Kauno miesto tarybos nario Povilo Mačiulio pasitraukimas iš prezidento patarėjo pareigų atrišo šalies vadovui Gitanui Nausėdai rankas, nes iki šiol jis negalėjo aštriau kritikuoti Vyriausybės dėl jos narių galimai neskaidriai naudotų lėšų dirbant savivaldoje, sako Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė.
Povilas Mačiulis
Povilas Mačiulis / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) politologės Ainės Ramonaitės teigimu, P.Mačiulio atsistatydinimas buvo „geras ėjimas“ apsaugant prezidentą, o jam šiose situacijoje geriausia būtų reaguoti teikiant įstatymo pataisas, kurios užkirstų kelią galimai neskaidriam išmokų naudojimui.

„Tai yra neblogai apgalvotas žingsnis, aš anksčiau sakiau, kad prezidentas nėra geroje pozicijoje kritikuoti Vyriausybę arba net reikalauti (švietimo – BNS) ministrės Jurgitos Šiugždinienės atstatydinimo vien dėl to, kad jo komandoje yra žmogus, dirbęs Kauno miesto savivaldybės taryboje“, – BNS ketvirtadienį sakė R.Urbonaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min