Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 11d. 11:30

„Pontem“ rengia ieškinį Maisto ir veterinarijos tarnybai

2018-02-01 Santaros klinikų Hematologijos skyrius
SAM nuotr. / 2018-02-01 Santaros klinikų Hematologijos skyrius

Bendrovė „Pontem“, teikianti maitinimo paslaugas Santaros klinikose rengia ieškinį Vilniaus maisto ir veterinarijos tarnybai dėl piktnaudžiavimo įgaliojimais. Po atlikto neplaninio patikrinimo rugpjūčio 5 dieną tarnyba nurodė pašalinti trūkumus iki rugsėjo 12 dienos. Tačiau rugsėjo 10 dieną tarnyba, nesulaukusi savo pačios nurodyto termino, remdamasi rugpjūčio 5 dienos aktu, laikinai sustabdė įmonės veiklą Santaros klinikose nuo rugpjūčio 10 dienos 22 valandos, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.

Pranešime rašoma, kad "Pontem" ėmėsi veiksmų pašalinti nurodytus trūkumus ir tos pačios dienos 23 valandą pakvietė Maisto ir veterinarijos klinikų atstovus įvertinti pašalintus trūkumus, tačiau reakcijos iš Maisto ir veterinarijos tarnybos nesulaukė.

„Gautame akte yra pažymėti trūkumai: nevientisa grindų danga indų plovykloje, keli padėklai nevientisu, įskilusiu paviršiumi. Tai tikrai nėra esminiai pažeidimai, dėl kurių būtų galima stabdyti veiklą“, – teigia bendrovės „Pontem“ generalinis direktorius Donatas Garbauskas.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nusprendė Santaros klinikose sustabdyti ligonių maitinimo paslaugas teikiančios bendrovės „Pontem“ veiklą.

Santaros klinikų direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Česlovas Selemonas trečiadienį BNS sakė, kad pacientai trečiadienio pusryčius gavo, tačiau iš „Pontem“ kol kas nesulaukta atsakymo, ar bus tiekiami ir pietūs, svarstomos maisto tiekimo alternatyvos.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min