2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2014 08 18

Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai

Neryje ties Baltuoju tiltu, Vilnelėje ties Bernardinų sodu ir Europos aikštės fontane reklamos bendrovės „Experiential communications“ iniciatyva buvo sumontuotos rožinių flamingų instaliacijos. Paukščiai viešose Vilniaus erdvėse bus iki rugsėjo pradžios. Tai bendrovės dovana miestui, o idėja atskraidinti flamingus į Vilnių kilo norint nustebinti vilniečius ir miesto svečius.
Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai. Vilniaus sav. nuotr.
Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai. Vilniaus sav. nuotr.

Vadovavomės šūkiu – Pažiūrėk, koks Vilnius gražus! Šie paukščiai ne tik išsiskiria savo neįprasta išvaizda, ryškiomis spalvomis, bet yra labai bendruomeniški, todėl būriuojasi grupelėmis. Taigi, šia rožinių flamingų idėja norima paskatinti žmones ne tik džiaugtis gražiais vaizdais Vilniaus mieste, bet ir kuo daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais“, – sakė bendrovės atstovė.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad visi norintys, kad Vilnius taptų dar gražesnis, gali dalyvauti programoje Dovana Vilniui ir prisidėti kartu su Vilniaus miesto savivaldybe gražinant Vilnių. Vien praėjusiais metais, įteiktų dovanų vertė viršija milijoną litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min