Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

15min švenčia Penkioliktą dieną – išskirtinis pasiūlymas prenumeratai galios tik šiandien!

Portalas 15min tęsia tradiciją – kaip ir kiekvieną mėnesį, skaitytojus kviečiame kartu švęsti Penkioliktą dieną. Skaitytojų lauks turinio staigmenos ir geriausi prenumeratos pasiūlymai!
15min švenčia Penkioliktą dieną
15min švenčia Penkioliktą dieną / 15min nuotr.
Temos: 2 Žiniasklaida 15min

„Skaičius 15 portalui 15min ypatingas jau beveik du dešimtmečius, kada buvo įkurtas to paties pavadinimo laikraštis, vėliau virtęs portalu. Jis įkūnija ne tik mūsų veržlumą. Tai – ir siekis taupyti skaitytojų laiką, patikimą informaciją pateikiant greitai, suprantamai ir patogiai. Kartu šis skaičius stipriai įsišaknijęs mūsų kasdienybės folklore. Ką jau kalbėti apie visiems puikiai pažįstamą posakį „Būsiu už 15 minučių“... Jaučiame, kad turime stiprų ir mylimą prekės ženklą, o Penkiolikta diena yra vienas iš būdų megzti dar stipresnį ryšį su savo auditorija“, – sako Gabrielė Burbienė, 15min rinkodaros ir vystymo vadovė.

Visus skaitytojus kviečiame pasinaudokite tik šiandienai sukurtu specialiu Penkioliktos dienos prenumeratos pasiūlymu.

Portalas 15min yra antras skaitomiausias naujienų portalas Lietuvoje, kiekvieną dieną pasiekiantis daugiau nei 430 tūkst. unikalių vartotojų ir turintis daugiau nei 1,3 mln. unikalių vartotojų per mėnesį. Portalas 15min priklauso lietuviško kapitalo UAB „15min“, o „15min grupei“ taip pat priklauso priklauso spausdintiniai žurnalai „Žmonės“, „Legendos“ ir „Ji“. UAB „BNS“ yra UAB „15min“ dukterinė įmonė, kuriai priklauso to paties pavadinimo naujienų agentūra BNS, kuri yra didžiausia Lietuvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius