Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 31d. 14:56

Portale 15min – nauja aktualijų laida „15/15“ su Tadu Grabiu

Tadas Grabys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Tadas Grabys/Žygimanto Gedvilos nuotr.

Naujienų portale 15min startuoja tiesioginio eterio laida „15/15“, kurią ves šį mėnesį prie portalo video komandos prisijungęs aktualijų profesionalas Tadas Grabys.

Rugpjūčio 31 dieną startavusi aktualijų laida bus transliuojama neįprastu formatu – neturės nei reguliariaus laiko, nei vietos.

„Žinios turi būti transliuojamos tada ir iš ten, kur jos vyksta. Vieną dieną – Seime, kitą – karštame taške Baltarusijoje, trečią – 15min studijoje. Mūsų tikslas – būti svarbiausių įvykių centre kiekvieną dieną“, – apie naująją laidą pasakoja 15min Vystymo vadovas Liutauras Elkimavičius.

Naująją 15min laidą „15/15“, kuri bus tiesiogiai transliuojama darbo dienomis, patikėta vesti tiesioginio eterio profesionalui, aktualijų žurnalistui Tadui Grabiui. Jis prie naujienų portalo komandos prisijungė šį mėnesį.

„Vasaros karštis baigėsi, o politinių aktualijų – tik prasideda. Ne tik rinkimams besirengiančioje Lietuvoje, bet ir kaimynystėje. Ateinantis ruduo įvykių prasme, regis, bus turtingas kaip niekada. Todėl pasiraitojame rankoves ir – pirmyn! Operatyviai reaguosime, jungsimės tiesiogiai, analizuosime. Į 15min atsinešu savo video kūrėjo patirtį, kuri, tikiuosi, prisidės prie 15min tyrimų skyriaus ir visos 15min redakcijos kuriamo kokybiško ir išliekamąją vertę turinčio turinio“, – sako T.Grabys.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Tadas Grabys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Tadas Grabys

Darbą žiniasklaidoje Tadas Grabys pradėjo būdamas septyniolikos, uostamiesčio radijo stotyse „Laluna“ ir „Vox Maris“ vedė laidas, vėliau vadovavo radijo stoties „Kelyje“ Klaipėdos padaliniui. Persikėlęs į Vilnių baigė magistro studijas, dirbo „Žinių radijuje“ aktualijų žurnalistu. Buvo „Info TV“ laidos „Diagnozė. Valdžia“ ir LRT laidos „Svarbios detalės“ redaktorius. Pastaruosius ketverius metus vedė ilgiausią Lietuvoje žinių laidą „InfoDiena“ (InfoTV).

Pasak 15min Video skyriaus vadovo Alvydo Kaškono, laidos komandos laukia rimtas iššūkis – laida „15/15“ bus transliuojama skirtingu paros metu, operatyviai reaguojant į aktualijas ir su svarbiausiais žmonėmis – tų įvykių dalyviais ir vertintojais. Apie naujausią laidą 15min skaitytojai bus informuojami pranešimu telefone.

Pirmąją laidą galite pamatyti čia:

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min