2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 31

Portale 15min – nauja aktualijų laida „15/15“ su Tadu Grabiu

Naujienų portale 15min startuoja tiesioginio eterio laida „15/15“, kurią ves šį mėnesį prie portalo video komandos prisijungęs aktualijų profesionalas Tadas Grabys.
Tadas Grabys
Tadas Grabys/Žygimanto Gedvilos nuotr. / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Rugpjūčio 31 dieną startavusi aktualijų laida bus transliuojama neįprastu formatu – neturės nei reguliariaus laiko, nei vietos.

„Žinios turi būti transliuojamos tada ir iš ten, kur jos vyksta. Vieną dieną – Seime, kitą – karštame taške Baltarusijoje, trečią – 15min studijoje. Mūsų tikslas – būti svarbiausių įvykių centre kiekvieną dieną“, – apie naująją laidą pasakoja 15min Vystymo vadovas Liutauras Elkimavičius.

Naująją 15min laidą „15/15“, kuri bus tiesiogiai transliuojama darbo dienomis, patikėta vesti tiesioginio eterio profesionalui, aktualijų žurnalistui Tadui Grabiui. Jis prie naujienų portalo komandos prisijungė šį mėnesį.

„Vasaros karštis baigėsi, o politinių aktualijų – tik prasideda. Ne tik rinkimams besirengiančioje Lietuvoje, bet ir kaimynystėje. Ateinantis ruduo įvykių prasme, regis, bus turtingas kaip niekada. Todėl pasiraitojame rankoves ir – pirmyn! Operatyviai reaguosime, jungsimės tiesiogiai, analizuosime. Į 15min atsinešu savo video kūrėjo patirtį, kuri, tikiuosi, prisidės prie 15min tyrimų skyriaus ir visos 15min redakcijos kuriamo kokybiško ir išliekamąją vertę turinčio turinio“, – sako T.Grabys.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Tadas Grabys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Tadas Grabys

Darbą žiniasklaidoje Tadas Grabys pradėjo būdamas septyniolikos, uostamiesčio radijo stotyse „Laluna“ ir „Vox Maris“ vedė laidas, vėliau vadovavo radijo stoties „Kelyje“ Klaipėdos padaliniui. Persikėlęs į Vilnių baigė magistro studijas, dirbo „Žinių radijuje“ aktualijų žurnalistu. Buvo „Info TV“ laidos „Diagnozė. Valdžia“ ir LRT laidos „Svarbios detalės“ redaktorius. Pastaruosius ketverius metus vedė ilgiausią Lietuvoje žinių laidą „InfoDiena“ (InfoTV).

Pasak 15min Video skyriaus vadovo Alvydo Kaškono, laidos komandos laukia rimtas iššūkis – laida „15/15“ bus transliuojama skirtingu paros metu, operatyviai reaguojant į aktualijas ir su svarbiausiais žmonėmis – tų įvykių dalyviais ir vertintojais. Apie naujausią laidą 15min skaitytojai bus informuojami pranešimu telefone.

Pirmąją laidą galite pamatyti čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min