Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 4d. 16:01

Potvynio apsemtose Šilutės rajono teritorijose eismo sąlygos pavojingos

Užlietas kelias
Alfredo Pliadžio nuotr. / Iliustracinė nuotrauka:užlietas kelias

Policija, reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie potvynio zonoje Šilutės rajone baudžiamus visus be išimties vairuotojus, atkreipia dėmesį, kad nuo potvynio pradžios iki penktadienio popietės, vairuotojams buvo surašyti du administracinių teisės pažeidimų protokolai dėl kelio ženklų nesilaikymo apsemtose teritorijose.

Abu protokolai surašyti ketvirtadienio vakarą, po to, kai automobilių vairuotojai, ignoruodami kelio ženklus, ir, akivaizdžiai keldami pavojų sau, bandė važiuoti apsemtu keliu.

Tauragės apskrities VPK praneša, kad tą pačią dieną vandens lygiui vis labiau kylant pareigūnai perspėjo ir suteikė informaciją dėl esamų eismo sąlygų daugiau nei šimtui kitų keliu Šilutė–Rusnė vykstančių vairuotojų, tačiau nė vienas iš jų nebuvo nubaustas.

Pareigūnai įspėja vairuotojus dėl pavojingų eismo sąlygų potvynio zonoje ir ragina kelyje elgtis atsakingai. Potvyniui pasiekus kritinę ribą policijos pajėgos toliau užtikrina eismo dalyvių saugumą apsemtose teritorijose ir teikia pagalbą gyventojams bei kitoms specialiosioms tarnyboms, tačiau piktybiškas ir pavojų eismo saugumui keliantis vairuotojų elgesys nebus toleruojamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min