Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Potvynis pamaryje: nuo tralo nuriedėjo keliamas automobilis

Vairuotojos, pamiršusios užtraukti rankinį stabdį, automobilis nuriedėjo nuo tralo, keliančio transporto priemones per potvynio užlietą kelą.
Zinios1.lt nuotr. / Vairuotojos, pamiršusios užtraukti rankinį stabdį, automobilis nuriedėjo nuo tralo, keliančio transporto priemones per potvynio užlietą kelą.
Šaltinis: zinios1.lt
0
A A

Sustiprėjusi vandens srovė potvynio zonoje per kelią į Rusnę „atplukdė“ ir tam tikrų nepatogumų: rusniškės vairuojamas „Volkswagen Golf“ nuriedėjo nuo tralo į vandenį. Automobilyje tuo metu buvo vairuotoja ir viena keleivė. Ant kelio tuomet buvo 66 cm vandens.

Pasak gyventojų ir lengvųjų automobilių perkėlimo darbus atliekančių darbuotojų, automobiliu važiavusios moterys suspėjo išlipti per langą ant privažiavusio tralo priekabos. Vanduo dar nespėjo užlieti salono. Ugniagesiai gelbėtojai mašiną ištraukė iš vandens.

Incidentą apsemtame kelio ruože pakomentavo VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojas Vytautas Gružas. Pasak pašnekovo, automobilyje neveikė rankinis stabdis. Vairuotoja galimai apimta streso atleido ir paprastąjį stabdį, o tuomet, kadangi nuo šalčio yra slidi tralo danga, automobilis ir nuriedėjo į vandenį.

Telefonu kalbinta Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė šeštadienio įvykį komentavo kaip vairuotojų aplaidumu. „Kėlimo darbus atliekantys darbuotojai yra labai kruopštūs. Jie dirba operatyviai, greitai reaguoja. Man keista, kad rusniškių, kurios jau turėtų būti pripratusios prie perkėlimo, automobilis buvo techniškai neparuoštas. Žmonės jau turėtų žinoti, kad reikia užtraukti rankinį stabdį ir t. t. Čia – tik vairuotojos aplaidumas. Ačiū Dievui, kad viskas baigėsi gerai“, - sakė D. Drobnienė.

Pasak VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojo V. Gružo, jei it toliau taip šals, gyventojų ir automobilių kėlimas gali būti nutrauktas -atplaukiančių ledo lyčių neatlaikantys tralai gali būti nublokšti. Tuomet į pagalbą bus pasikviesti Civilinės ir priešgaisrinės apsaugos darbuotojai. 

Pašnekovas teigė, kad nors ir ant kiekvieno tralo yra lentelė su užrašu „Užtrauk rankinį stabdį“, kuri yra apšviesta ir tamsiuoju paros metu, tačiau kėlimo darbus atliekantys darbuotojai jau imsis griežtesnių priemonių ir kiekvieną vairuotoją perspės asmeniškai. 

Ne paslaptis, kad pervežamų automobilių vairuotojai sunkiai atsipalaiduoja, o tai gali nulemti ir nelaimes.

Žinios1.lt inf.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min