Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 24d. 19:14

Papiktino prie Kauno autobusų stoties neveikiantys neįgaliesiems reikalingi keltuvai: klaidą ištaisys

Kauno autobusų stoties atidarymas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno autobusų stotis

Kaunietis Martynas pasipiktino dėl prie Kauno autobusų stoties esančios požeminės perėjos įrengtų keltuvų, kurie neveikia. Vis dėlto raminama, kad netrukus infrastruktūra veiks.

„Stotis jau senai įrengta, keltuvai prie požeminės perėjos, skirtos pereiti iš vienos gatvės pusės į kitą, irgi yra, tačiau nė vienas neveikia, nei vienoje, nei kitoje pusėje. Pats turiu judėjimo ir regos negalias, daug keliauju, tiesiog pasidarė įdomu, kodėl infrastruktūra neveikia, nors turėtų. Labai nepatogu kiekvieną kartą norint saugiai pasiekti kitoje pusėje gatvės esančią stotelę kiekvieną kartą laipioti laiptais“, – redakcijai rašė jis.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas Arnoldas Bukelis teigė, kad šių keltuvų įrengimu rūpinasi bendrovė „Kautra“.

UAB „Kautros nekilnojamasis turtas“ direktorius Mindaugas Platūkis 15min paaiškino, kad procedūra nėra tokia paprasta, kaip gali atrodyti.

„Mes įsipareigoję esame padovanoti tik keltuvą, o visa kita įrenginėja kita įmonė. Nevilkiname, tačiau įrenginėjimo metu aptikti kažkokie kabeliai, sutrukdę darbus. Dabar, kiek man žinoma, procesas – finišo tiesiojoje. Birželio mėnesį planuojama eksploatacija. Mes irgi pikti kaip ir jūsų pranešėjas, bet procesas yra procesas. Kantrybės, jis jau – finišo tiesiojoje“, – ramino M.Platūkis.

Dėkojame Martynui už atsiųstą informaciją.

Pastebėjote nepritaikytą vietą judėjimo negalią turintiems žmonėms? Praneškite apie jas, el. paštu atvirumogalia@15min.lt siųsdami nuotraukas ar vaizdo įrašą 15min.lt. Portale startavo projektas, kurio autoriai susisieks su tokios vietos savininku(-e) ir informuos apie problemą, pasiteiraus apie priežastis ir paklaus, kokių sprendimų bus imtasi. Po kiek laiko bus dar kartą susisiekta ir pasiteirauta, ar problema iš tiesų išspręsta. Skatinkime pokyčius kartu!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min