Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 6d. 14:24

Pradedama naujosios atominės elektrinės projekto konsultantų atranka

„Leo LT“
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / „Leo LT“

Trečiadienį LEO LT antrinė įmonė Visagino atominė elektrinė išsiuntė kvietimus teikti siūlymus dėl verslo konsultavimo ir finansinio patarėjo paslaugų teikimo. Patarėjo atranka bus vykdoma neskelbiamų derybų būdu.

Numatoma, kad patarėjas teiks konsultavimo paslaugas, susijusias su naujos atominės elektrinės verslo plano ir modelio sukūrimu, strateginės partnerystės analize ir finansavimo modelio sudarymu. Patarėjas taip pat teiks pagalbą derybose su galimais partneriais ir potencialiais strateginiais investuotojais, konsultuos rengiant konkurso dokumentaciją, komercinius bei partnerystės susitarimus, teigiama pranešime spaudai.

Verslo konsultavimo ir finansinio patarėjo atranką ir paslaugų pirkimą koordinuoja specialiai sudaryta tarpžinybinė komisija. Joje dalyvauja Energetikos ministerijos, Vyriausybės kanceliarijos ir LEO LT grupės atstovai.

„Konsultuoti naujosios atominės elektrinės projekto klausimais kviečiame įmones, turinčias reikalingą patirtį, dirbančias su Europos energetikos įmonėmis, dalyvavusias vystant branduolinės energetikos objektus ir tikime, kad jų dalyvavimas paspartins projekto įgyvendinimą“, – sako LEO LT finansų direktorius ir komisijos pirmininkas Ramūnas Bičiulaitis.

Sutartį su atrinktu patarėju numatoma pasirašyti iki birželio vidurio, tačiau terminas gali keistis, priklausomai nuo pateiktų pasiūlymų ir apimties.

Pagal balandžio 22 dieną Vyriausybės patvirtintą naujos atominės elektrinės projekto vystymo ir įgyvendinimo orientacinį planą, iki šių metų rugsėjo numatyta parengti projekto verslo modelį ir finansavimo planą, o iki šių metų gruodžio parengti derybinę poziciją ir atlikti pirminę partnerių atranką.

2008 metų gegužės 20 dieną įkurta LEO LT yra nacionalinė elektros energetikos bendrovė, per savo antrines įmones valdanti pagrindinę Lietuvos Respublikos elektros energetikos sistemos dalį – elektros energijos perdavimo ir skirstomuosius tinklus. 61,7 proc. LEO LT akcijų valdo Lietuvos Respublikos Vyriausybė, 38,3 proc. – bendrovė „NDX energija“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min