Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 19d. 10:59

Pradedama reguliuoti per Medininkų punktą išvykstančių automobilių eilė

Medininkų pasienio postas
VSAT nuotr. / Medininkų pasienio postas

Nuo pirmadienio vidudienio bus pradėtas vykdyti automobilių, laukiančių kirsti Lietuvos valstybės sieną Medininkų pasienio kontrolės punkte, eilių formavimas, registravimas ir reguliavimas. Jį vykdys tokių paslaugų pirkimo konkursą laimėjusi bendrovė „Ekskomisarų biuras“, pranešė Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, lengvojo ir krovininio transporto priemonių palaukimo eilė bus formuojama kelyje A3 Vilnius – Minskas nuo priešais Medininkų PKP esančio stacionaraus posto ir toliau šiuo keliu Vilniaus link. Eilės pabaigoje veiks mobilus postas – automobils, pažymėtas „Ekskomisarų biuro“ logotipais. Mobilus postas judės transporto eilės pabaigoje.

Mobiliame poste dirbantis darbuotojas pasitiks iš Lietuvos į Baltarusiją vykstančias transporto priemones, kompiuteriu jas registruos ir vairuotojams išduos eilės registravimo patvirtinimus – spausdintus čekius.

Čekyje bus nurodomas transporto priemonės numeris eilėje, automobilio markė, valstybinis registracijos numeris.

„Ekskomisarų biuro“ darbuotojai, registruodami lengvojo ir krovininio transporto priemones, čekius išduos tik palaukimo eilėje esamų transporto priemonių vairuotojams. Nesant vairuotojų, transporto priemonės palaukimo eilėje nebus registruojamos ir čekiai nebus išduodami.

Lengvojo ar krovininio transporto priemonei praleidus čekyje jai nustatytą palaukimo eilės vietą, vėliau ji į Medininkų PKP be eilės neįleidžiama. Tokia transporto priemonė, privažiavus stacionarų postą, stebint bendrovės darbuotojui, bus apsukama 32,7 km esančioje apsisukimo vietoje ir nukreipiama į palaukimo eilės pabaigą.

Į Medininkų PKP teritoriją bus įleidžiamos tik „Ekskomisarų biuro“ registruotos lengvojo ir krovininio transporto priemonės, šiame PKP dirbantiems ir tikrinimą atliekantiems pareigūnams atidarius pakeliamus užtvarus.

Lengvojo ir krovininio transporto priemonė palaukimo eilėje bus registruojama tik vieną kartą. Tos pačios transporto priemonės antrą kartą eilėje nebus registruojamos, jeigu ji nebus kirtusosi Lietuvos sienos pagal pirmąjį išduotą čekį.

Lengvojo ir krovininio transporto priemonių palaukimo eilė bus formuojama ir registruojama visomis savaitės ir švenčių dienomis, visą parą, nepertraukiamai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min