Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 21d. 20:28

Pradėjo tyrimą dėl garsaus mokinių juoko

Mokykla.
„Scanpix“ nuotr. / Mokykla

Šalia pradinės mokyklos gyvenantiems žmonėms pasiskundus dėl pernelyg garsaus vaikų juoko pertraukų metu, Didžiosios Britanijos Breitmeto miestelio, esančio netoli Boltono miesto, pareigūnai pradėjo tyrimą.

Šio miestelio gyventojai, įsikūrę netoli Osmundo ir Andrew pradinės mokyklos, policijai pasiskundė dėl „nepakeliamo“ vaikų riksmo ir juoko pertraukų metu, taip pat dėl fizinio lavinimo mokytojo rėkimo pamokos metu. Vienas jų mokytojo balsą apibūdino kaip „monotonišką riaumojimą“.

Taip pat šalia mokyklos gyvenantys žmonės priekaištauja dėl nuolat per tvorą perspiriamo futbolo kamuolio.

Kaimynai priekaištauja, kad dėl triukšmo nebegali būti lauke, ir net karštą vasaros dieną negali atsidaryti langų.Šioje mokykloje mokosi beveik 400 vaikų. Mokykla skelbiasi skatinanti „krikščioniškas meilės ir pagarbos kitiems vertybes“, rašo Telegraph.co.uk.

Mokyklos direktorius Johnas Thorpe teigia, kad mokykloje imtasi visų galimų priemonių sumažinti triukšmui – buvo pakeistas net mokyklos skambutis. „Vaikai kažkur turi būti mokomi, savaime suprantama, kad mokyklos įsikuria gyvenamuosiuose kvartaluose, arti namų. Turint tai omenyje, galima suprasti, kad gyventojams kyla problemų. Galbūt kažkam vaikų juokas žaidžiant yra erzinantis, tačiau aš, kaip mokytojas, manau, kad girdėti vaikų, kurie mėgaujasi gyvenimu, triukšmą yra malonu“, – sakė J.Thorpe.

Tačiau jam prieštaravo mokyklos kaimynystėje gyvenantis pensininkas Billas Disley. „Žmonės sako, kad vaikai turi triukšmauti. Pats turiu šešis anūkus ir žinau, kad vaikai daug triukšmauja, tačiau garsai iš mokyklos yra nepakeliami“, – sakė B.Disley.

Jis priekaištavo, kad dėl triukšmo nebegali būti lauke, ir net karštą vasaros dieną negali atsidaryti langų.

Anot kaimynų, problemos dėl triukšmo prasidėjo 2007-aisiais, kai ši mokykla buvo praplėsta, sujungiant su kita.

Mokykloje apsilankę pareigūnai patikrino triukšmo lygį. „Suprantame, kad triukšmas žmones erzina, tačiau jis neperžengia įstatymų numatytų kenksmingų sveikatai ribų. Sprendimą dėl susidariusios situacijos priimsime dar šį mėnesį“, – teigė Boltono miesto tarybos atstovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min