Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 25d. 10:03

Pradėjo veikti atnaujinta Krašto apsaugos ministerijos svetainė

Krašto apsaugos ministerija
Dainiaus Labučio/ Scanpix nuotr. / Krašto apsaugos ministerija

Pradėjo veikti atnaujinta Krašto apsaugos ministerijos interneto svetainė ir naujai sukurta Lietuvos kariuomenę pristatanti svetainė

Svetainės išsiskiria individualiu dizainu, navigacija, tačiau yra panašios ir aiškiai susietos tarpusavio nuorodomis, todėl naršant lengvai galima patekti iš vienos svetainės į kitą, praneša KAM.

Atnaujintoje interneto svetainėje patobulinta naršymo sistema leis lankytojams lengviau rasti informaciją, patogiau naudotis svetainėje pateikiama vaizdo ir garso medžiaga, bus galima komentuoti skelbiamas naujienas, pareikšti nuomonę dalyvaujant apklausose.

Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės svetainėse skelbiama daug vaizdo medžiagos – nuotraukų, filmų, todėl daug dėmesio buvo skiriama patogiai vaizdo medžiagos peržiūrai – yra sudarytos galimybės ne tik patogiai peržiūrėti nuotraukas, bet ir atsisiųsti jas originaliu formatu.

Iš naujosios svetainės galima bus patekti ir į archyvinę Krašto apsaugos ministerijos svetainės versiją, kuri nebebus papildoma nauja informacija.

Interneto svetainės kūrimo ir atnaujinimo paslaugų pirkimas buvo organizuotas 2008 m. rugsėjo mėnesį. Konkursą laimėjo UAB „Fresh media“. Krašto apsaugos ministeriją reprezentuojančios svetainės atnaujinimas ir Lietuvos kariuomenės svetainės sukūrimas kainavo apie 28 tūkst. litų.

Informacija apie krašto apsaugos sistemos veiklą pateikiama ir socialinių tinklų svetainėje „Facebook“.

Interneto svetainė yra svarbi Krašto apsaugos ministerijos visuomenės informavimo priemonė. 2008 m. ji buvo aplankyta 1 mln. 280 tūkst. kartų (2007 m. – 648 tūkst. kartų), vidutinis lankytojų skaičius per valandą – 43 (2007 m. – 26). Vidutinė apsilankymo trukmė – 218 s (2007 m. – 180 s), per vieną apsilankymą vidutiniškai peržiūrima 13 puslapių. Iš viso Krašto apsaugos ministerijos internetinį puslapį per 2008 m. aplankė 402 tūkst. unikalių vartotojų (2007 m. – 226 tūkst.).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min