Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 20d. 16:58

Pradėta 11 mln. Lt kainuosianti Klaipėdos Pilies tilto rekonstrukcija

Pilies tiltui Klaipėdoje rekonstruoti prireiks per 11 mln. Lt.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Pilies tiltui Klaipėdoje rekonstruoti prireiks per 11 mln. Lt.

Prasidėjo Klaipėdos Pilies tilto ir jo prieigų kapitalinio remonto darbai. Darbų rangovas UAB „Hidrostatyba“ su subrangovais iki šių metų pabaigos tvirtins tilto atramines sienutes ir jų pamatus, atliks tilto atramos sutvirtinimo po vandeniu darbus, remontuos tilto valdymo pastatą, parengs tolesnių darbų vykdymui būtiną projektinę dokumentaciją.

Eismas tiltu, kaip ir buvo planuota anksčiau, nebus ribojamas iki 2014 metų pavasario. Užsakius tilto pakėlimo mechanizmus bei kitą  įrangą, 2014 metų kovo mėnesį bus pradėtas pagrindinių tilto konstrukcijų remontas. Iki to laiko bendrovė „Hidrostatyba“ parengs  ir suderins  transporto eismo organizavimo schemą, tik po to bus uždarytas eismas Pilies tiltu.

Preliminariai aptarta, kad rangovas Pilies tilto remontą atliks iki 2014 metų pabaigos. Kol kas tik tikėtina, kad tada jau bus galimybė atnaujinti transporto eismą tiltu. 2015 metais būtų užbaigtas tilto prieigų – krantinių, požeminės perėjos, laiptų, takų tvarkymas.

Pilies tilto kapitalinio remonto projektą parengė ir jo priežiūrą vykdo UAB „Kelprojektas“, o darbų techninę priežiūrą vykdo UAB „Kelvista“.

Rangos darbų su inžinerinėmis paslaugomis vertė – 11 mln. 576 tūkst. litų, darbų trukmė – 36 mėnesiai. Kelių direkcija šiemet darbams atlikti skyrė 700 tūkst. Lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min