Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pailgintoms mokyklų valandoms uždegta žalia šviesa

Valdiškos mokyklos, kurios kenčia nuo margaspalvių bei įvairiakalbių imigrantų vaikų, britų tėvelius nelabai vilioja leisti ten mokytis savo mažuosius.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pradinukai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė pritarė mokyklų pailgintos dienos grupės paslaugos teikimui. Tai reiškia, kad bus nustatytas oficialus mokestis, kurį tėvai turės sumokėti, norėdami savo vaikus palikti mokykloje ne pusę dienos, o iki pat vakaro.

„Dažnai tėvams, ypač pradinių klasių moksleivių tėvams, iškyla problema, kur dėti vaikus po pamokų“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo departamento direktorius Gintaras Alfonsas Petronis. Anot jo, jau iki šiol kai kurios mokyklos teikia popamokinės veiklos paslaugą, tačiau bėda ta, kad niekur nėra oficialiai įforminta, kiek už šią paslaugą turi sumokėti vaikų tėvai. „Iškyla tokia problema, kad vienų mokyklų moksleivių tėvai moka 100 Lt, o kitų – ir 400 Lt“, – sakė G.A.Petronis.

Švietimo departamento direktorius pasiūlė, kad reikia nustatyti tokį tarifą – tėvai, paliekantys vaikus mokykloje nuo 13 val. iki 17 val., už šią paslaugą turės mokėti ne daugiau kaip 200 Lt. „Mokytojų irgi nenuskriausime. Dirbdami visą mėnesį, po 5 dienas per savaitę ir 4 val. per dieną jie per mėnesį neatskaičius mokesčių uždirbtų 2000 Lt“, – sakė G.A.Petronis.

Komentarai
Temos Mokykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min