Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūzai atranda ne tik Lietuvos kultūrą, bet ir kulinarijos paveldą

Baltų kultūros festivalis Rumšiškėse
N.Bikulčiaus nuotr. / Prancūzus žavi lietuviškos tradicinės šventės, liaudiški kostiumai, tradiciniai patiekalai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 18–21 dienomis Lietuva bus pristatoma Paryžiuje vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje MAP, teigiama Valstybinio turizmo departamento pranešime spaudai.

Lietuvos turizmo galimybes parodoje pristatys Valstybinio turizmo departamento, Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybių bei kelionių agentūros „Lithuanian tours“ atstovai. Lietuvos stende prancūzų turistai bus kviečiami atvykti į istorinius Lietuvos miestus, pažinti Lietuvos kultūrą, aplankyti pajūrį, atrasti aktyvaus turizmo malonumus.

„Prancūzijos turistai buvo ypač sužavėti Vilniumi – Europos kultūros sostine, todėl ir toliau daugiausia prancūzų Lietuvoje lankosi kultūrinio turizmo tikslais. Pasak pačių keliautojų, juos labiausiai domina Lietuvos tradicijos, aktyvaus poilsio galimybės ir, žinoma, savaitgaliai didžiuosiuose miestuose arba kurortuose. Jie akcentuoja faktą, kad Prancūzijoje tradicijos yra beišnykstančios, todėl juos žavi lietuviškos tradicinės šventės, liaudiški kostiumai, tradiciniai patiekalai“, – pasakojo Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pavaduotojas Juozas Raguckas.

Parodos metu bus akcentuojamas kultūrinis, pažintinis turizmas Lietuvoje, kulinarijos paveldas. Prancūzai bus raginami praleisti atostogas ir savaitgalius Lietuvos didmiesčiuose ir kurortuose. Taip pat bus pristatomos aktyvaus poilsio galimybės Lietuvoje, galimybės keliauti kemperiais ir dviračiais. Parodos metu turizmo sektoriaus profesionalams ir turistams bus teikiama informacija prancūzų kalba, platinami specialūs leidiniai apie Lietuvą ir turizmo galimybes šalyje.

Prancūzija yra viena iš prioritetinių Lietuvos turizmo rinkų. Paroda MAP – tai didžiausia turizmo paroda Prancūzijoje. Ji yra skirta turizmo profesionalams ir keliautojams. Šiais metais tikimasi, kad parodoje apsilankys per 100 tūkstančių lankytojų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min