Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 26d. 14:42

Praplėstos Neringos savivaldybės ribos

Neringa
BFL/K.Vanagas / Neringa

Seimas patikslino Neringos, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono ir Šilutės rajono savivaldybių teritorijų ribas, priėmęs tai reglamentuojančio įstatymo pataisas.

Už tai numatančias pataisas balsavo 91, susilaikė 1 Seimo narys.

Neringos, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono ir Šilutės rajono savivaldybių teritorijų ribos patikslintos išplečiant Neringos savivaldybės teritoriją Kuršių mariose.

Tokiu būdu pašalintos kliūtys įregistruoti sklypus apie uostų statinius, kitą nekilnojamąjį turtą, taip pat suteikiant adresus.

Tai leis įgyvendinti Nidos tarptautinio keleivinio uosto detaliojo plano sprendinius, patvirtinti jau parengtą Juodkrantės uosto detalųjį planą bei rengti dokumentus uosto įrengimui Preiloje bei prieplaukos statinių statybai Alksnynėje; savivaldybei bus sudarytos platesnės galimybės dalyvauti Europos Sąjungos finansuojamuose projektuose.


Iki šiol Neringos savivaldybės rytinė riba buvo tapati Kuršių marių krantui. Savivaldybėje esantys uostų ar prieplaukų statiniai, jų sklypai buvo ir kitų savivaldybių – Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono ir Šilutės rajono savivaldybių teritorijose.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min