Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prasidedant vasarai Vilniaus moksleiviai atsisveikins su kuprinėmis

Vilniuje vyks mokinių organizuojama mugė.
Organizatorių nuotr. / Vilniuje vyks mokinių organizuojama mugė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką daryti, jei baigei mokyklą, išlaikei valstybinius egzaminus, o stalčiuose ir lentynose vis dar vietą užima seni vadovėliai bei sąsiuviniai? Visa tai atsinešti birželio 15 d. į mokyklinės medžiagos mugę „Ate Kuprinei 2010“!

„Šiais metais besiruošdamas valstybiniams egzaminams nusipirkau krūvą įvairių knygelių, prirašiau bent du storus sąsiuvinius, ką jau kalbėti apie papildomas užduotis atšviestuose lapuose. Gerai, kad mūsų mokykloje nereikėjo pirkti vadovėlių, nors esu girdėjęs, kad draugai iš kitur pirko. Po egzaminų man visų šių dalykų daugiau nebereikės, todėl nusprendžiau pasidalinti ir pakviesti dalintis savo draugus.“ – kalbėjo „Ate Kuprinei“ idėjos sumanytojas abiturientas Augustinas Zinevičius iš Vilniaus Žemynos gimnazijos.

Renginio idėja paprasta: atsineši savo mokyklinę medžiagą, kuri gali būti įvairiausia – nuo vadovėlių, užduočių sąsiuvinių iki ranka rašytų konspektų ir užsiimi „prekystalį“. Svarbiausia, kad atnešta medžiaga būtų vis dar vertinga ir naudinga tiems, kurie ją perims. Savo turtą bus galima padovanoti, parduoti už šypseną ar saldainį, išmainyti į kitą knygą moksleiviaims, kuriems šių dalykų dar prireiks mokantis. Nors mugės metu bus galima prekiauti už simbolinę kainą, renginio organizatoriai sieks, kad kuo daugiau visko būtų tiesiog padovanota. Už tai žadamos papildomos dovanos bei prizai. Atnešti ir dovanoti, mainyti savo mokyklinę medžiagą kviečiami ne tik abiturientai, bet ir jaunesnių klasių moksleiviai iš visų Lietuvos miestų.

Gerai nuotaikai užtikrinti renginio metu gros moksleivių gyvos muzikos grupė, todėl net tie, kurie dar neturės ko atnešti arba pasiimti, galės ateiti sudalyvauti vasaros pradžios šventėje.

„Ate Kuprinei 2010“ mugė vyks Vilniuje birželio 15d. 12–16h kiemelyje šalia S. Nėries gimnazijos.

Temos Mokykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min