Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 10d. 14:59

Prasidėjo paskutinė studentų paskolų sutarčių pasirašymo savaitė

Susitarimas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Susitarimas

Lietuvos valstybinis mokslo ir studijų fondas primena, kad valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymas paskoloms studijų kainai sumokėti, gyvenimo išlaidoms, dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis bei valstybės paskoloms studijų įmokai sumokėti vyksta nuo spalio 19 d. iki lapkričio 13 d.

Valstybės remiamos paskolos yra teikiamos bankų lėšomis su valstybės garantija. Valstybės remiamas paskolas galima skolintis tiek litais, tiek eurais, teigiama išplatintame pranešime.

Valstybės remiamos paskolos, kaip jau buvo skelbta, pasirašomos paties studento pasirinktame, viename iš penkių bankų: „Swedbank“, „DnB NORD“, „Snoras“, Šiaulių bankas ar „Nordea“. Šiai dienai jau pasirašyta beveik 4 tūkstančiai sutarčių.

Pasak Mokslo ir studijų fondo Paskolų skyriaus vedėjos Stanislavos Eugenijos Lipinskienės, nors sutarčių pasirašymo laikas jau eina į pabaigą, dar yra studentų, kurie šio proceso nėra užbaigę. „Studentams reikia apsispręsti ir, svarbiausia, nepavėluoti bei laiku kreiptis į bankus ar į mūsų Fondą“, – sakė ji.

Fondas dar kartą primena, kad studentai, norintys pasirašyti Valstybės remiamos paskolos sutartį, į banką dėl sutarties pasirašymo gali kreiptis iki lapkričio 13 d. įskaitytinai. Jeigu studentas ateis į banką paskutinę dieną, t. y. lapkričio 13 d., tuomet valstybės remiamos paskolos sutartį su banku
gali pasirašyti ne vėliau kaip iki 2009 metų lapkričio 18 d.

Valstybės paskolos studijų įmokai sumokėti (520 Lt) pasirašomos aukštosiose mokyklose ir Fonde. Jeigu studentai negalėjo atvykti pasirašyti paskolos gavėjo sutarties anksčiau nurodytomis dienomis, paskolos gavėjo sutartį jie gali pasirašyti Lietuvos valstybiniame mokslo ir studijų fonde adresu Goštauto 12–415 kab., Vilnius, iki lapkričio 13 d. įskaitytinai. Studentai, laiku nepasirašę sutarčių, vėliau šios galimybės neturės.

 

Temos: 2 Paskola Bankas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min