Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 22d. 15:42

Prasidėjo „Vilties bėgimo“ Kraujo dovanos mėnuo

Kraujo donorystė
Kraujo donorystė

Artėjant IV tarptautiniam „Vilties bėgimui“, Lietuvoje skelbiamas jau tradiciniu tampantis Kraujo dovanos mėnuo.

Šios akcijos tikslas – paskatinti sveikus žmones padovanoti kraujo sunkiai sergantiems onkologiniams ligoniams, kuriems šiandien jo reikia ne mažiau nei vilties pasveikti. Šių metų renginio, kuris įvyks gegužės 22-ąją, šūkis yra „Tapkime meilės ir vilties donorais“.

Nuo balandžio 22-osios iki gegužės 22 d. – „Vilties bėgimo“ starto dienos – trijuose Nacionalinio kraujo centro (NKC) filialuose Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus galima dovanoti kraujo sunkiai sergantiems žmonėms ir taip prisidėti prie kilnios akcijos tikslų įgyvendinimo.

Kraujo dovanoti ir suteikti ligoniams viltį pasveikti bus galima ne tik visą mėnesį, bet ir „Vilties bėgimo“ dieną, gegužės 22-ąją prie prekybos centro „Studlendas”. Ten, kaip ir pernai, stovės mobilioji NKC medikų palapinė. Beje, šiemet į „Vilties bėgimą“ pasidalinti patirtimi su klaipėdiečiais medikais atvyksta Liepojos (Latvija) ligoninės kraujo skyriaus medikai.

Kraujo donorystės akcija bėgimo dieną vyks nuo 10 iki 14 valandos. Medikai perspėja, kad ketinantiems dalyvauti „Vilties bėgime“ donaciją rekomenduojama atlikti ne vėliau kaip iki gegužės 12 d. 

Įmonių, mokymo įstaigų kolektyvai, kurių darbuotojai norėtų dalyvauti kilnioje donorystės misijoje, gali pas save pasikviesti mobiliąją NKC medikų grupę. Jie turėtų kreiptis į Vilties bėgimo koordinatorę Rasą Pangonienę, atsakingą už kraujo akciją tel. 8620 6924 arba el. paštu r.pangoniene@kraujodonoryste.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min