Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prasikaltusi valdininkė susipainiojo

Darbo vieta
Photos.com / Darbo vieta
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Neblaivi avariją padariusi uostamiesčio valdininkė trečiadienį niekaip negalėjo apsispręsti, pageidauja ji pasitraukti iš savo posto, ar ne.

Prieš kelias savaites posto atsisakiusi susikompromitavusi savivaldybės darbuotoja Daiva Paulauskienė, trečiadienį ryte prašėsi priimama atgal, o vakarop vėl persigalvojo.

D.Paulauskienė Klaipėdos merui Rimantui Taraškevičiui kovo pradžioje buvo įteikusi prašymą atleisti ją iš Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų. Tačiau vakar ryte moteris atsiėmė savo prašymą.

„Negalima taip paprastai jo atsiimti – tai ji galėjo padaryti per trijų dienų laikotarpį po prašymo pateikimo. Priešingu atveju prasideda teisiniai dalykai“, – „15min” sakė meras R.Taraškevičius.

Meras buvo užtikrintas, kad vakarop D.Paulauskienė persigalvos. Taip ir atsitiko – po pokalbio su meru D.Paulauskienė atsiėmė savo pageidavimą atšaukti jos ankstesnį prašymą atleisti iš pareigų.

Taigi kovo 26 dieną taryba svarstys pirmąjį jos prašymą ir spręs, ar jį patenkinti ir atleisti iš pareigų.

Valdininkė susikompromitavo, kai vasario pabaigoje Palangoje Vytauto gatvėje neblaivi vairavo automobilį ir padarė avariją. Ji atsitrenkė į pramonininko Bronislovo Lubio namo tvorą. Moteriai buvo nustatytas 2,03 promilės girtumas. Valdininkė norėdama išvengti atsakomybės policijos pareigūnams siūlė kyšį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min