Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 3d. 09:15

Prasiskolinusi Paulausko bendražygė Stanul nesumokėjo už rinkimines nuotraukas

Č.Stanul su partijos lyderiu A.Paulausku.
Igorio Michailovo nuotr. / Nuotrauka, už kurią fotografas nebuvo gavęs honoraro: Č.Stanul su partijos lyderiu A.Paulausku.

Keletą mėnesių nebuvo sumokėta už socialliberalės Česlavos Stanul fotosesiją, kurios kadrai buvo virtę rudenį viešumoje mirgėjusiais rinkiminiais plakatais.

Artūro Paulausko vadovaujamos Naujosios Sąjungos (socialliberalų) skandalingai pagarsėjusi buvusi kandidatė į Seimą Česlava Stanul Naujuosius metus pasitiko slegiama skolų naštos.

Paaiškėjo, kad mažiausiai du mėnesius buvo vengiama mokėti už Č.Stanul bei A.Paulausko fotosesiją, kurios kadrai buvo virtę rudenį viešumoje mirgėjusiais rinkiminiais plakatais.

Dar spalio mėnesį 15min.lt pasakojo, jog šią 25 metų politikę persekioja antstoliai: reikalauja nuo bemaž 350 tūkst. litų skolos vienam privačiam asmeniui iki 20 litų skolelės „Susisiekimo paslaugoms“ už važiavimą viešuoju transportu be bilieto.

Dulkių siurbliais „Kirby“ prekiaujančios bendrovės „Litaras“ direktoriaus Liutauro Padalevičiaus pasirašytame pranešime žiniasklaidai buvo teigiama: „Mūsų manymu, toks žmogus ne tik negali kandidatuoti į valstybinį sektorių, bet ir negalėtų atstovauti nė vienai save gerbiančiai politinei partijai, nes tai yra, tiesiogine žodžio prasme, aferistė“.

Lapkričio 15 dieną Vilniaus-Šalčininkų (Nr.56) apygardoje įvykusiuose rinkimuose socialliberalė Č.Stanul surinko 463 rinkėjų balsus (2,5 proc.) ir triuškinamai pralaimėjo į parlamentą patekusiam Leonardui Talmontui, gavusiam beveik 76 proc. balsų.Ponui Paulauskui turėtų būti gėda, – mano fotografas I.Michailovas.

Neseniai į 15min.lt redakciją kreipėsi vilnietis fotografas Igoris Michailovas, iki pat didžiųjų metų švenčių kantriai laukęs, kol Naujosios Sąjungos (NS) iškelta kandidatė teiksis apmokėti skolą už rinkiminę fotosesiją. Deja, nesulaukė.

„Fotografavau A.Paulauską ir Č.Stanul plakatui neseniai praėjusiai rinkimų kampanijai. Buvo pasirašyta autorinė sutartis, tačiau skola nuo spalio 27 dienos iki šiol neapmokėta. Suma tikrai nedidelė, bet ponui Paulauskui turėtų būti gėda. Iš to, kiek teko kalbėtis su NS atstovais, supratau, kad mokėti man niekas neketina. Šiuo metu svarstau, ar verta kreiptis į teismą“, – prisipažino fotografas I.Michailovas.

NS finansininkas Artūras Laucius naujienų portalui 15min.lt leido suprasti, jog partija nuo partietės Č.Stanul skolų atsiriboja.

„Žinokite, nieko negaliu jums pasakyti šiuo klausimu, kadangi Šalčininkų apygardoje Česlava dalyvavo rinkimuose savarankiškai. Ne pirmininkas, kaip aš suprantu, užsakinėjo tą fotosesiją. Jinai turbūt užsakinėjo. Pagal įstatymą, jei eina žmogus į rinkimus savarankiškai, ji apmoka visas savo sąskaitas kaip savarankiškas dalyvis. Jeigu jinai būtų atstovaujamoji – tada partija už ją prisiimtų visą atsakomybę. O savarankiški kandidatai visiškai prisiima asmeninę atsakomybę. Todėl fotografas turi kreiptis į ją“, – aiškino partijos iždininkas A.Laucius.

Netrukus po 15min.lt žurnalisto pokalbio su NS finansininku fotografas I.Michailovas sulaukė trumposios SMS žinutės iš Č.Stanul, kurioje politikė teisinosi pametusi sutartį ir paprašė priminti fotografo jo banko sąskaitos numerį. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min