Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pravėrusi Kauno arenos duris amerikietė neteko brilianto, todėl žada kreiptis į teismą

JAV lietuvė arenoje neteko širdžiai brangaus žiedo.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / JAV lietuvė arenoje neteko širdžiai brangaus žiedo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Statybų inspektoriai „Žalgirio“ areną pripažino saugia, bet tarp keistai įrengtų durų pirštus susižaloję lankytojai ir brangios dovanos netekusi amerikietė tuo abejoja. Ji neatmeta galimybės kreiptis į teismą.

Penktadienį vakare JAV gyvenanti lietuvė Aldona Gurskienė ketino pažiūrėti Rusijos ir Prancūzijos ekipų rungtynių ir pravėrė duris į patalpas, kuriose yra bilietų kasos.

Moteris paėmė už rankenos ir patraukė: paprastai taip durys ir atidarinėjamos.

Tačiau į bilietų kasas vedančios arenos durys įrengtos gana keistai: uždarant duris negalima traukti už rankenos, nes nuo rankenos iki staktos yra apie centimetro pločio tarpas, pirštai netelpa ir prispaudžiami  tiesiog prie metalo.

A.Gurskienei taip ir atsitiko: durys privėrė pirštus, ant vieno jų buvo brangus platininis žiedas su briliantine akute. Smūgis buvo toks stiprus, kad kieto brilianto akutė ištrūko ir nuriedėjo. Net po ilgų ir kruopščių paieškų jos rasti nepavyko.

A.Gurskienė teigė, jog prieš tris metus pirkta briliantinė akutė kainavo 1 tūkst. 300 Lt.

Žiedas amerikietei brangus ne dėl materialinės jo vertės, o kaip vyro dovana jubiliejaus proga.

„Pagaliau net ne žiedas svarbu. Jei ne jis, galėjau netekti pirštų. Šio reikalo nepaliksiu ramybėje, kreipsiuosi į arenos valdytojus, gal net į teismą. Juk gali nukentėti ir daugiau žmonių“, – kalbėjo pasipiktinusi amerikietė.

Dvigubą, JAV ir Lietuvos pilietybę turinti A.Gurskienė sakė esanti krepšinio aistruolė, specialiai atvyko į Kauną pažiūrėti krepšinio čempionato varžybų. Moteris apgailestavo, jog tėvynėje jai nutiko toks nemalonus incidentas, atskleidęs Kauno arenos trūkumus.

Paaiškėjo, kad jau yra ir daugiau klastingųjų durų aukų. A.Gurskienei į pagalbą ieškoti žiedo atskubėjusi savanorė mergina parodė tris savo ištinusius pirštus. Juos mergina susižalojo, atidarinėdama tas pačias duris.

PAPILDYTA: „Aš ir pati nusitrankiau pirštus į tas duris“, – prisipažino areną administruojančios bendrovės „Kauno arena“ atstovė Angelė Dementavičiūtė.

Ji teigė girdėjusi skirtingas versijas, kodėl arenos durys tokios klastingos. Vien teigia, jog tai architekto klaida, kiti mano, jog rankenas neteisingai sumontavo projekto vykdytojai.

„Bet kuriuo atveju tai yra brokas. Mes, arenos valdytojai, apie tai sakėme „Vėtrūnai“. Statybininkai žadėjo permontuoti rankenas iki čempionato, bet to nepadarė. Gal nespėjo, gal užmiršo“, – kalbėjo A.Dementavčiūtė.

 


Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min