Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 gruodžio 5d. 10:28

Pravieniškių įkalinimo įstaigai vadovaus naujas direktorius

Virginijus Ceslevičius
LR Teisingumo ministerijos nuotr. / Virginijus Ceslevičius
Šiandien teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui prisiekė naujasis Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Virginijus Ceslevičius.

Naujasis vadovas į pareigas paskirtas po antrą kartą surengto viešojo konkurso, kuriame norą dalyvauti buvo pareiškę keturi kandidatai. Pirmasis konkursas neįvyko dėl  mažo pretendentų aktyvumo.

Prieš paskiriant V.Ceslevičių į šias pareigas, jis iki šiol dirbo Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antros valdybos viršininku. Dar anksčiau ėjo Pravieniškių 2-ųjų pataisos namų-atvirosios kolonijos direktoriaus pavaduotojo pareigas, šioje įstaigoje yra dirbęs Vidaus tyrimų, Auklėjamojo darbo bei Operatyvinio skyrių viršininku.

Teisingumo ministras Remigijus Šimašius tikisi, kad ilgametę darbo patirtį Kalėjimų departamento sistemoje turintis naujasis vadovas savo darbe vadovausis skaidrumo ir atsakomybės standartais, ypatingą dėmesį skirs nuteistųjų perauklėjimui ir resocializacijai. Tai itin svarbu siekiant užtikrinti, kad atlikę bausmę asmenys išėję į laisvę nebenorėtų dar kartą nusikalsti, o tai reiškia visų mūsų didesnį saugumą.

Naujasis vadovas pareigas eiti pradeda nuo šiandien.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Pravieniškės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min