Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prekeivių pergalė – konkursas dėl turgavietės nuomos kol kas skelbiamas nebus

Kalvarijų turgus trečiadienį pasitiko be prekeivių.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kalvarijų turgus trečiadienį pasitiko be prekeivių.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į trečiadienio Vilniaus miesto Tarybos posėdį susirinko ne tik tarybos nariai ir savivaldybės valdininkai, bet ir minia Kalvarijų turgavietės prekeivių. Protestuodami prieš savivaldybės norus išnuomoti turgavietę prekeiviai trečiadienį nutraukė darbus ir atėjo pareikšti savo nuomonės – jie nuomos konkursui nepritaria.

Ramiai išklausę nuomos konkurso pristatymą prasidėjus svarstymui prekeiviai ėmė garsiai reikšti savo nepasitenkinimą. Prekeiviai netiki valdininkų pareiškimais, kad turgavietė bus tik išnuomota, o ne parduota. Jų nenuramino projekto rengėjų išsakytos mintys, kad turto išnuomavimas nėra jo atsisakymas.

Neįtikino prekeivių ir kalbos, kad išnuomavus turgavietę miesto biudžetą kasmet papildys mažiausia du mln. Lt, o numatomos investicijos atnaujinti turgavietę sieks mažiausia 25 mln. Lt.

„Turgus išlaikys savo veidą ir nevirs prekybos centru ar kažkuo panašiu“, – sakė meras V.Navickas.
Projekto rengėjai tikina, kad į konkurso sąlygas buvo įtrauktos ir garantijos prekeiviams, kad atėjus naujam šeimininkui jie neliktų be darbo vietų ir jiems nesikeistų vietų nuomos sąlygos.

Meras ne kartą kartojo, kad konkurso sąlygos yra svarstytos su prekeiviais. Tačiau patys prekeiviai teigia, kad jie nėra gavę konkrečių atsakymų, nes jiems buvo tvirtinama, kad ši informacija yra konfidenciali.

Vis dėlto tarybos nariai neatlaikė spaudimo, klausimo dėl Kalvarijų turgavietės nuomos konkurso nuostatų tvirtinimo ir UAB „Kalvarijų turgus“ likvidavimo pateikimui nepritarta. Projektas grąžintas rengėjams tobulinti.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min