Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 28d. 12:26

Prekyba eglutėmis sunkmečio nepajuto

Susidomėjimo sulaukė nemokamai dalijamos eglių šakelės.
G.Kubiliūtės nuotr. / Susidomėjimo jomarke sulaukė nemokamai dalijamos eglių šakelės.
Šiais metais kalėdinių puošmenų – eglučių – parduota tiek pat, kiek ir ankstesniais metais. Taip teigė Kretingos miškų urėdija, pajūrio regiono gyventojams pardavusi apie 4 tūkst. eglučių.

„Dar nesame tiksliai suvedę duomenų, bet jau matome, kad prekyba buvo panaši, kaip ir per praeitų metų šventes“, – sakė urėdas Antanas Baranauskas.

Ir šiemet pirkėjus labiausiai viliojo 1,5–2 metrų aukščio medeliai.

Aktyviausia prekyba vyko dieną prieš Kūčias. Tuomet parduota daugiausiai eglučių. Eglučių prekyba darsyk atgis, kai Kalėdas švęs provoslavai.

Prieš didžiąsias metų šventes urėdija buvo užsimojusi jomarko Turgaus gatvėje metu padalyti klaipėdiečiams šakų. Planuota, kad nemokamas šakeles pasipuoš tūkstantis šeimų. „Bet dalybos buvo labai sėkmingos ir teko atsivežti dar 500 šakų. Visas šakas išdalinti netrukome pustrečios valandos”, – teigė A.Baranauskas.

Šia akcija skatinta pasipuošti namus šakomis, nepraretinant eglynų.

Prabėgus šventėms miškininkai ragina nenumesti medelių kur papuola. „Jas galima panaudoti kurui. Jei nėra galimybės pristatyti į surinkimo vietą – tada pakanka jas susmulkinti ir išmesti į konteinerį, kad nesimėtytų kiemuose. Būna gaila, kai žmonės šitaip kruopščiai renkasi eglę, o paskui tiesiog išmeta pro langą, kai jau atsibosta. Tai didžiulė nepagarba“, – tvirtino pašnekovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:07
14:06
01:01

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min