Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 18d. 06:21

Prekybai viešose vietose – naujos griežtesnės taisyklės

Sugriežtėjusiomis viešosios prekybos taisyklėmis valdininkai siekia pažaboti nelegalius prekeivius, apsidrausti dėl bendro estetinio vaizdo kokybės.
15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr. / Sugriežtėjusiomis viešosios prekybos taisyklėmis valdininkai siekia pažaboti nelegalius prekeivius, apsidrausti dėl bendro estetinio vaizdo kokybės.

Artimiausiu metu Kauno miesto taryba turėtų patvirtinti naują prekybos miesto viešosiose vietose taisyklių variantą. Keisti nusistovėjusią tvarką paskatino pasikeitę kai kurie norminiai teisės aktai bei gyventojų skundai.

Prekybos būdai įsigaliojus naujoms taisyklėms išliks tie patys, tačiau sumažės vietų, kuriose leidžiama prekiauti. O reprezentacinėse miesto vietose – Laisvės alėjoje ir S.Daukanto gatvėje – taisyklės leis pardavinėti tik suvenyrus, meno dirbinius, gėles, akinius nuo saulės, gaiviuosius gėrimus, karštus pyragėlius, ledus, vaisius, daržoves, fasuotas maisto, tačiau ne greitai gendančio, prekes. Išimtis maisto produktams bus daroma tik renginių metu. Pirmą kartą taisyklėse bus apibrėžiamas viešosios prekybos laikas – prekiauti bus galima nuo 6 iki 24 val.

Dar viena naujovė – užsiimti prekyba iš kioskų ir paviljonuose bus galima tik sudarius sutartį su Kauno miesto savivaldybe, apie tai bylos prie kiosko ar paviljono fasadinės dalies pritvirtinti sutartyje numatyti numeriai.

Taip pat bus privaloma sudaryti sutartis su atliekas tvarkančia įmone. Pardavėjas privalės laikyti švarią ir tvarkingą aplinką 10 metrų spinduliu apie prekybos vietą.

Valdininkai viliasi, jog įsigaliojus naujosioms taisyklėms bus įmanoma efektyviau kovoti su nelegaliai pastatytomis konstrukcijomis ir ten prekiaujančiais asmenimis, pagerės viešosios prekybos estetinis vaizdas.
 

Temos: 2 Prekyba Prekė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min