Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 05, 19:36

Premjeras A.Butkevičius ministrę V.Baltraitienę apkaltino melu

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius melu pavadino žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės teiginius, esą jis nesiėmė spręsti situacijos, kai Specialiųjų tyrimų taryba (STT) atliko kratas Valstybinės maisto ir veterinarios tarnybos (VMVT) vadovo J.Miliaus kabinete.
Virginija Baltraitienė Liberalų sąjūdžio frakcijoje
Virginija Baltraitienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vyriausybės vadovas penktadienį reagavo į viešoje erdvėje pasirodžiusią ministrės poziciją.

„Premjeras pabrėžia, kad kelis kartus ministrę ragino įvertinti VMVT vadovo veiklą ir apgailestauja, kad ministrė skleidžia netiesą“, – rašoma Vyriausybės pranešime.

Ministras pirmininkas penktadienį įpareigojo žemės ūkio ministrę įvertinti, ar Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas gali toliau eiti pareigas.

Premjeras teigia, kad teisėsaugos institucijoms atlikus kratas VMVT vadovo kabinete ir po to sekus kitiems įvykiams dėl įmonės parduodamų produktų, turinčių kenksmingų bakterijų žmogaus organizmui, kelis kartus telefonu kalbėjo su žemės ūkio ministre V. Baltraitiene. A.Butkevičius teigė prašęs, jog būtų pateiktas J.Miliaus, kaip tarnybos vadovo, vertinimas.

„Apgailestauju, kad ministrė neprisiima atsakomybės už institucijos, kuri priklauso jos kompetencijai, vadovo veiklą ir viešoje erdvėje skleidžia melą“, – sako Vyriausybės vadovas A.Butkevičius.

Jis pabrėžė, kad trečiadienį laukia iš ministrės VMVT vadovo veiklos vertinimo ir sprendimo, ar V.Milius gali toliau eiti pareigas.

Ministras pirmininkas penktadienį įpareigojo žemės ūkio ministrę įvertinti, ar Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas gali toliau eiti pareigas.

V.Baltraitienė teigė, kad kalbėjo su premjeru ir jam pasakė, jog renka visą informaciją apie situaciją.

Šiuo metu premjeras atostogauja. J.Miliui praeitą savaitę pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba teisėsaugos tyrime dėl galimai nuslėptos bakterijos šaldytų maisto produktų gamybos bendrovės „Judex“ produktuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min