Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras A.Kubilius pakvietė Seimo narius prisijungti prie Nacionalinio Susitarimo

Andrius Kubilius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
A A

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien laišku kreipėsi į visus Seimo narius, pateikdamas šalies finansinės padėties analizę, ir pakvietė prisijungti prie Permainų koalicijos inicijuojamo Nacionalinio Susitarimo.

„Kaip žadėjau vakarykščio Seimo posėdžio metu, siunčiu Jums šalies finansinės padėties analizę ir rengiamo Nacionalinio Susitarimo „Už nepraskolintą valstybę, už saugią Lietuvos ateitį“ projektą. Šiuo metu šio susitarimo projektas intensyviai ir konstruktyviai aptariamas su socialiniais partneriais, visų pirma profesinėmis sąjungomis ir pensininkus atstovaujančiomis organizacijomis”, – laiške rašė Premjeras.

Pasak Ministro Pirmininko A. Kubiliaus, mūsų piliečiams būtų žymiai lengviau atlaikyti sudėtingus išbandymus ir krizę įveiktume daug greičiau, jei politikai sugebėtų bent laikinai užmiršti partines ambicijas ir parodytų supratimo ir nacionalinio solidarumo pavyzdį.

„Permainų koalicija yra pajėgi ir be opozicijos paramos priimti visus reikalingus sprendimus, tad nesibaiminame nei oponavimo, nei kritikos. Tačiau jausdami atsakomybę dėl neigiamų krizės pasekmių Lietuvos ekonomikai, žmonių užimtumui ir pajamoms bei socialinei rimčiai, kviečiame eiti ne konfrontacijos ir socialinės įtampos didinimo, bet solidarumo ir bendrų susitarimų keliu. Tokiu keliu, kuriuo jau žengė ir profesinės sąjungos, ir pensininkus atstovaujančios organizacijos”, – pažymėjo Premjeras A. Kubilius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min