Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras Algirdas Butkevičius: dėl VSD pateiktos informacijos esame kai ką nusprendę

Algirdas Butkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Algirdas Butkevičius
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad informacija, kurią kaupia Valstybės saugumo departamentas (VSD) bei kitos struktūros, laiku pasiekia ministrų kabinetą, ir šis, reaguodamas į ją, yra priėmęs sprendimus, kurių kol kas neatskleidžia.

„Ta informacija, kurią kaupė VSD, kitos struktūros, yra laiku pateikiama mums. Ir mes su kai kuriais ministrais aptariame ją ir priimame tuos sprendimus, kurie yra reikalingi. Ir apie kai kuriuos sprendimus viešai šiuo metu nekalbame“, – LRT radijui teigia Vyriausybės vadovas.

Paklaustas, ką Lietuva turėtų daryti, reaguodama į pirmadienį pateiktą VSD informaciją ir siekdama apsisaugoti nuo galimų grėsmių, premjeras A. Butkevičius sako, kad ši informacija dar kartą įrodo, jog esame informacinis taikinys.

Informacija, kurią kaupė VSD, kitos struktūros, yra laiku pateikiama mums. Ir mes su kai kuriais ministrais aptariame ją ir priimame tuos sprendimus, kurie yra reikalingi. Ir apie kai kuriuos sprendimus viešai šiuo metu nekalbame, – LRT radijui teigia Vyriausybės vadovas.

„Esame nuolat stebimi, turime būti atsargūs ir nepasiduoti, nes Rusiją domina mūsų šalies vidaus ir užsienio politika bei Lietuvos saugumas. Žvalgybininkai dirba savo darbą, ir bet kokioms grėsmėms turi būti užkirstas kelias. Bet tam turi nepasiduoti ir pati visuomenė, juo labiau – atskiros grupės, minimos ataskaitoje: politikai, žurnalistai, politologai, verslininkai, valstybės tarnautojai. Aš siūlyčiau laikytis solidžiai“, – teigia A. Butkevičius.

Pirmadienį paskelbtoje VSD ataskaitoje teigiama, kad agresyviausiai prieš Lietuvą veikia ir didžiausią grėsmę kelia Rusijos žvalgybos ir saugumo tarnybos. Skelbiama, kad jas domina Lietuvos vidaus, užsienio politika, ekonomika, energetika, strateginiai projektai, krašto apsauga.

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min