Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras Algirdas Butkevičius su pieno pramonės atstovais aptarė eksporto į Rusiją problemas

Algirdas Butkevičius
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Algirdas Butkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius priėmė lietuviškų pieno perdirbimo įmonių vadovus, su kuriais aptarė tolesnius žingsnius, siekiant išspręsti iškilusias problemas dėl lietuviškų pieno produktų įvežimo į Rusiją.

Susitikime dalyvavo įmonių „Rokiškio sūris”, „Žemaitijos pienas” ir „Pieno žvaigždės” vadovai, kurie teigė, jog po vizito į Maskvą praėjusią savaitę ir pokalbio su Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos vadovu Genadijumi Oniščenko tikisi suderinti specialistų iš Rusijos atvykimo į Lietuvą detales.

„Abi pusės derina susitikimo laiką ir koncepciją. Kai tai bus suderinta, tikimasi Rusijos ekspertų vizito į Lietuvą“, – teigė ministras pirmininkas.

Dėl draudimo į Rusiją įvežti pieno produktus Vyriausybė nuolat dirba keliomis kryptimis: su Europos Sąjungos (ES) institucijomis, per įvairius asmenis, galinčius kontaktuoti su Rusijos institucijų vadovybe, per ambasadą, muitinės tarnybą, kontaktuojama ir su pačia Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnyba. 

Tikimasi, jog rezultatų pavyks pasiekti dvišaliu lygmeniu. Dėl Pasaulio prekybos organizacijos galimo įsikišimo sprendžia ES institucijos, tačiau tai užtruktų gerokai ilgiau, todėl Vyriausybė ieško, kaip dvišaliu būdu greičiau pasiekti teigiamų rezultatų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min