2012-06-18 11:31

Premjeras Andrius Kubilius pasišovė perkabinti gatvių pavadinimus nuo namų ant stulpelių

Gatvių pavadinimų lenteles reikėtų perkabinti nuo namų sienų ant specialių stulpelių. Esą taip yra Vakaruose. Šiuo klausimu susirūpino pats premjeras Andrius Kubilius, jis netgi sudarė specialią darbo grupę.
Informacinių ženklų medžiai
Informacinių ženklų medžiai / Daliaus M./15min.lt skaitytojo nuotr.

Birželio pradžioje Vyriausybės vadovas pasirašė potvarkį, kuriuo sudarė darbo grupę, turinčią išnagrinėti, kaip, kada ir už kiek būtų galima pakeisti visų gatvių Lietuvoje ženklinimą, rašo diena.lt.

Darbo grupės vadovu paskirtas ne savivaldybių ar kelių ženklinimo ekspertas, bet patyręs diplomatas – premjero patarėjas užsienio politikos klausimais Laimonas Tallat-Kelpša. Be jo, grupėje dirbs dar septyni įvairių sričių specialistai.

Jei Lietuva nori būti moderni, ir miestų gatves turėtume ženklinti taip, kaip vakariečiai, – visas lenteles su gatvių pavadinimais nuo privačių pastatų reikėtų perkelti ant stulpelių, kurie būtų jau valstybinėje žemėje. Taip samprotauja premjeras A.Kubilius, šiais savo užmojais nusprendęs pranokti net Vilniaus merą Artūrą Zuoką, garsėjantį neretai utopinėmis idėjomis.

A.Kubiliaus suburta darbo grupė įpareigota dirbti sparčiai. Jau iki rugsėjo ministrui pirmininkui ji turėtų paaiškinti, kaip ir kada šiuolaikiška gatvių ženklinimo idėja galėtų būti įgyvendinta.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą