Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 16d. 13:12

Premjeras: dar ketvirtadienį mane pasiekė informacija, kad J.Poželos sveikata gerėja. Penktadienį viskas pasikeitė

Algirdas Butkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Algirdas Butkevičius

Premjeras Algirdas Butkevičius mirusį kolegą Jurą Poželą vadina tikru Lietuvos patriotu ir išmintingu bei tolerantišku žmogumi, kuris mokėjo bendrauti ir su oponuojančių partijų jaunimu. Anot A.Butkevičiaus, žinią apie blogėjančią J.Poželos sveikatos būklę jį pasiekė penktadienį.

„Jis buvo išmintingas, tolerantiškas, aukštos kultūros žmogus, kuris visomis išgalėmis stengėsi įgyvendinti modernumą, kuris svarbus ir reikalingas kuriant valstybės ateitį, – sekmadienį spaudos konferencijoje kalbėjo A.Butkevičius. – Tikiu, kad visada toks išliks toks bičiulių tarpe, ir ilgai mūsų atmintyje“.

Premjero teigimu, J.Požela bus pašarvotas antradienį, tikėtina, Šv.Jonų bažnyčioje, o pačios laidotuvės bus rengiamos trečiadienį.

Anksčiau kitas socialdemokratas Algirdas Sysas teigė, jog J.Poželos palaikai bus kremuoti.

A.Butkevičius teigė, jog dar ketvirtadienį iš Santariškių klinikų ji pasiekusi informacija esą J.Poželos sveikata gerėjanti ir teikianti vilties. Vis dėlto, jau penktadienį viskas pasikeitė – pranešta, kad politiko būklė staigiai pablogėjo.

Sveikatos apsaugos ministro pareigas einančiam J.Poželai atsidūrus ligoninėje, šį postą laikinai užėmė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Premjeras patikino, kad J.Olekas laikinai einančio sveikatos apsaugos ministro pareigas tikriausiai eis iki šio Seimo kadencijos pabaigos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min