Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2014 08 20

Premjeras jau įsikūrė rezidencijoje Turniškėse

Premjero Algirdo Butkevičiaus viltis, kad dar įvyks koks stebuklas ir jam nereikės kraustytis į Turniškes, neišsipildė. Praėjusią savaitę premjeras pirmą kartą apsilankė suremontuotoje rezidencijoje, o ilgąjį Žolinių savaitgalį į ją persikraustė.
Premjero rezidencijoje
Premjero rezidencijoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Ir apsilankė, ir jau gyvena. Per ilgojo savaitgalio dienas persikraustė“, – 15min.lt sakė Vyriausybės kanclerio pavaduotojas Remigijus Motuzas.

Jis pripažino, kad kol kas rezidencijos įrengimas dar nėra iki galo baigtas, tačiau premjerui įsikurti tai netrukdė.

„Viskas premjerui tinka, nors ten 30–40 proc. baldų dar ir šiandien nėra. Dar trūksta sofų kambaryje, fotelių, žurnalinių staliukų, antro aukšto kambaryje irgi yra ne visi baldai, prieškambaryje nėra fotelių ir konsolės. Trūksta tų detalių, kurios paminkština interjerą. Kai kurie baldai bus atvežti tik rugsėjį“, – sakė R.Motuzas.

Kraustėsi labai nenoriai

Pats premjeras A.Butkevičius praėjusią savaitę žurnalistams sakė į Turniškes kraustytis visai nenorintis. Jis tvirtino esąs visiškai patenkintas gyvenimu bute M.K.Čiurlionio gatvėje. „Ši vieta, kurioje dabar gyvenu, yra labai man tinkama. Arti darbas, arti Seimas, bet tikriausiai reikės vykdyti duotus pavedimus. Iki dabar iš viso nesigilinau nei į statybas, nei į apstatymus. Aš su malonumu gyvenčiau savo bute ir toliau, jei tai būtų galima“, – teigė jis.

Ar persikraustęs į rezidenciją savo butą A.Butkevičius laikys tuščią, ar nuomos, Vyriausybės kanceliarija nežino.

A.Butkevičiui persikrausčius į rezidenciją apsaugininkams bus lengviau pasirūpinti jos saugumu. Be to, premjeras galės artimiau bendrauti su prezidente Dalia Grybauskaite, nes jo rezidencija yra tiesiai priešais valstybės vadovės būstą. 

Remontavo septynerius metus

Praėjusią savaitę pranešta, kad Vyriausybės kanceliarija baigė septynerius metus vykusią premjero rezidencijos rekonstrukciją. Išvis rezidencijos remontas, be baldų, kainavo 5,4 mln. litų.

Rezidencijos rekonstrukcijos techninį darbo projektą parengė bendrovė  „Vilprojektas“. Projekto vadovas –  architektas Algirdas Norkūnas. Interjerą projektavo architektė Nijolė Norkūnienė.
Rezidencijos šildymas dujomis ir jos aplinkos tvarkymas šiuo metu per metus Vyriausybės kanceliarijai kainuoja apie 20 tūkst. litų.

Namas, kuris dabar skirtas premjero rezidencijai įrengti, pastatytas 1939 m.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius