Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 11:52 , Atnaujinta: 2019 rugsėjo 16d. 12:16

Premjeras kviečia partijų atstovus rengti susitarimą dėl Lietuvos švietimo politikos

Saulius Skvernelis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Saulius Skvernelis

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis išsiuntė kvietimą Seime atstovaujamų politinių partijų atstovams, kviesdamas kartu parengti susitarimą dėl Lietuvos švietimo politikos. Apie tai rašoma Vyriausybės išplatintame pranešime.

Šis susitarimas užtikrintų, kad švietimo politika nebūtų keičiama po kiekvienų rinkimų. Kurti susitarimo tekstą taip pat pakviesta Lietuvos Respublikos Prezidentūra, siekiama maksimalaus bendradarbiavimo tarp visų institucijų.

„Dėkoju Seime atstovaujamoms partijoms už supratimą, nes tik bendromis pastangomis galime parengti visos šalies ateičiai svarbų dokumentą, kurio švietimo bendruomenė laukia jau ilgą laiką. Kviečiu partijas aktyviai dalyvauti dokumento rengime. Kartu aptarsime visas idėjas ir priimsime svarbų sprendimą dėl Lietuvos švietimo ateities“, - sako premjeras.

Seime atstovaujamos partijos kviečiamos iki rugsėjo 20 dienos deleguoti asmenį šio dokumento kūrimui.

BNS rašo, kad siekį telkti politines jėgas nacionaliniams susitarimams, taip pat ir dėl švietimo, yra išsakęs ir prezidentas Gitanas Nausėda.

Paramą tokiam susitarimui pirmadienį išreiškė Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga, o anksčiau partijas susitarti dėl švietimo ateities ragino ir kiti švietimo atstovai.

Praėjusią savaitę sprendimą kurti šią darbo grupę pasveikino valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Šios partijos lyderis Ramūnas Karbauskis teigė, kad „valstiečiai“ jau turi ir šio susitarimo projekto pasiūlymą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min