Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras: „Lietuvai labai trūksta didelio ir nuoširdaus draugo – Prezidento Lecho Kaczynskio“

Andrius Kubilius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį ir Lietuvoje bus minimos pirmosios Lenkijos Respublikos Prezidento Lecho Kaczynskio, jo žmonos Marijos Kaczynskos ir Lenkijos valstybinės delegacijos narių žūties metinės.

„Metai laiko nesumažino netekties tragizmo ir skausmo. Lietuvai labai trūksta didelio ir nuoširdaus draugo – Prezidento L.Kaczynskio. Jis buvo vienas ryškiausių Lenkijos politikų, kuris strateginę partnerystę su Lietuva buvo sugebėjęs paversti savo asmenine širdies partneryste“, – ta proga prisiminė Premjeras A. Kubilius.

Pasak Vyriausybės vadovo, vitališkos prigimties, idėjų ir energijos kupinas Prezidentas L.Kaczynskis ne kartą išreiškė tvirtą Lenkijos paramą bendriems Lietuvos ir Lenkijos energetikos ir transporto infrastruktūros projektams, buvo elektros jungčių su Lenkija, Visagino atominės elektrinės bendros statybos aktyvus šalininkas ir entuziastas.

„Šiandien pasigendame tokio šviesaus, subalansuoto, racionalaus ir stabilizuojančio požiūrio, analizuojant ir sprendžiant jautrias dvišalių santykių temas, tokio atviro ir nuoširdaus bendravimo, kokiu pasižymėjo šviesios atminties Lenkijos Prezidentas. Labai norisi linkėti, kad ilgaamžė mūsų abiejų šalių istorija, patirtis, pasiekimai ir skaudūs praradimai pasitarnautų naujam gerų kaimyninių santykių, naujos istorinės lenkų ir lietuvių partnerystės etapui“, – sakė Premjeras A. Kubilius.

Ministras Pirmininkas sekmadienį dalyvaus Šv. Jonų bažnyčioje vyksiančiame koncerte „In memoriam“, skirtam Smolensko katastrofos aukų atminimui pagerbti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min