Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Kubilius vyks į Londone rengiamą Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo konferenciją

Premjeras Andrius Kubilius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Premjeras Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama delegacija vyksta darbo vizito į Jungtinę Karalystę.

Antradienį Londone rengiama Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo konferencija, kurios tikslas – suburti įtakingiausius lietuvius verslininkus ir padėti pritraukti investicijas į perspektyvias pradedančias Lietuvos aukštųjų technologijų įmones (vadinamuosius „start–ups“).

„Nuosekliai ir kryptingai tęsiame investicijų paiešką bei jų pritraukimą į Lietuvą. Tuo grindžiamas ne tik ekonomikos skatinimas, ilgalaikis ūkio augimas, bet ir naujų darbo vietų kūrimas. Mūsų ambicija tapti Šiaurės šalių regiono aukštųjų ir informacinių technologijų bei paslaugų centru, modernios ekonomikos valstybe – ne tik tampa realybe, bet ir įgauna pagreitį“, – besirengiant vizitui sakė premjeras Andrius Kubilius.

Kaip teigiama Vyriausybės pranešime, Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo tema – „Moderniųjų technologijų inovacijos ir investicijos: nuo vietinio prie globalaus“. Konferenciją Londone globoja Lietuvos Ministras Pirmininkas. Forume dalyvaus žymių pasaulinių kompanijų atstovai: IBM, Barclays, Microsoft, Get Jar, Sicor Biotech (TEVA Group), Nordic Ventures Partners , Angels Den ir kitos garsios ir sėkmingai dirbančios kompanijos bei didžiausi pasaulyje privataus kapitalo bei verslo angelų investuotojai.

A.Kubiliui suteikta garbė pristatyti Lietuvą ir jos pasiekimus legendinės Londono Ekonomikos mokyklos (London School of Economics) akademinei bendruomenei, kur Ministras Pirmininkas skaitys paskaitą „Lietuva 2030“.

A.Kubilius domina ir Didžiosios Britanijos žiniasklaidą. Numatyta išskirtiniai interviu su naujienų agentūrų „Bloomberg“ ir „Reuters“ televizijomis, verslo naujienų televizija „CNBC“ ir populiariąja BBC. Premjeras taip pat bendraus su „Financial Times“, „Wall Street Journal Europe“, „Financial News“, „Scotsman“ ir kitų įtakingų leidinių žurnalistais.

Trečiadienį A.Kubilius ir jį lydintys delegacijos nariai dalyvaus dar viename pasauliniame investuotojų ir skolintojų forume „Euromoney Global Borrowers and Investors Forum“, kuriame Lietuvos Ministras Pirmininkas yra pakviestas skaityti pranešimą tema: „Kaip Lietuva laviruoja finansų krizės sąlygomis“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min