Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras netiesiogiai ragina K.Brazauskienę atsisakyti pretenzijų į rentą

Kristina Brazauskienė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Premjeras Andrius Kubilius leidžia suprasti, kad verslininkė Kristina Brazauskienė galėtų atsiimti savo prašymą dėl valstybinės rentos.

„Noriu priminti, kad štai tokių teisės aktų įgyvendinimas priklauso nuo visų subjektų: priklauso ir nuo Vyriausybės, ir nuo pareiškėjų. Aš manyčiau, kad ir pareiškėjai galėtų šitoje situacijoje pergalvoti savo nuostatas“, – ketvirtadienį sakė premjeras, paklaustas, ką mano dėl K.Brazauskienės rentos paaiškėjus naujų faktų apie jos turimą turtą.

Aš nenoriu kaip nors vertinti, tik dar kartą galiu pakartoti, kad teisė, teisės paragrafai ir teisingumas ne visada sutampa“, – kalbėjo A.Kubilius.K.Brazauskienė liepą kreipėsi į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, prašydama rentos, mat nebegauna darbo užmokesčio ir nebeturi draudžiamųjų pajamų. Ji yra sakiusi, kad atsisakė pareigų viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“, tačiau tebėra jo akcininkė.

Žiniasklaida ketvirtadienį pranešė, kad velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė verslininkė K.Brazauskienė valstybinės rentos paprašė praėjus vos savaitei po to, kai beveik už 14 mln. Lt pardavė jai priklausantį sklypą ir iš šio sandorių praturtėjo 6 mln. Lt.

„Aš nenoriu kaip nors vertinti, tik dar kartą galiu pakartoti, kad teisė, teisės paragrafai ir teisingumas ne visada sutampa. Ir šiuo atžvilgiu teisės paragrafų įgyvendinimas reikalauja, kad teisingumo principus vertintų visi to proceso dalyviai“, – kalbėjo A.Kubilius.

Premjeras priminė, kad Vyriausybė jau įžvelgė įstatymų spragų, kai valstybės rentos tam tikrai grupei asmenų gali būti skiriamos, jei jie negauna atlyginimo už darbo santykius, nors gauna dideles pajamas iš kitų šaltinių. Šias spragas Vyriausybė siekia panaikinti. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min