Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras: padėti gerai dirbantiems – Vyriausybės pareiga

Andrius Kubilius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
A A

„Į Lazdijus atvykome aptarti šiandienos reikalų ir pamėginti pasižiūrėti į ateitį, kad galėtume konkrečiai padėti gerai dirbantiems“, – sakė Premjeras Andrius Kubilius, darbo vizitą Lazdijų savivaldybėje pradėjęs susitikimu su vietos administracijos vadovais.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad Lazdijų rajonas yra vienas pirmaujančių tarp Lietuvos savivaldybių pagal vykdomus projektus, finansuojamus Europos Sąjungos lėšomis. „Lazdijuose akivaizdžiai matoma didžiulė pažanga. Palyginti nedidelė savivaldybė vykdo 40 europinių projektų 100 milijonų litų sumai“, – konkrečius skaičius minėjo Premjeras ir pažadėjo, kad kitoje finansinėje perspektyvoje prioritetas panaudojant ES lėšas teks būtent regionams, mažiems miesteliams bei jų bendruomenių poreikiams.

Pasak Premjero, Lazdijai ne tik labai sėkmingai dirba su ES projektais, intensyviai tvarko miesto viešąsias erdves ir infrastruktūrą, bet ir būdami pasienio regionu su Lenkija labai sėkmingai bendradarbiauja su kaimyninėmis Lenkijos savivaldybėmis. „Padėti gerai dirbantiems – Vyriausybės pareiga“, – pažymėjo Premjeras A. Kubilius.

Kalbėdamas apie reformuojamą socialinę sistemą, Premjeras  pažymėjo, kad šioje srityje taip pat labai stiprės savivaldybių vaidmuo. „Be pinigų, pašalpų, kartais vietos žmonėms labai trūksta valdžios supratimo, žmogiškos užuojautos, širdingo žodžio. Socialiniuose reikaluose Jūs esate arčiau žmonių, geriau žinote, kam kokios konkrečios paramos iš valdžios reikia, todėl planuojame didelę dalį socialinės globos funkcijų perduoti savivaldybėms“, – sakė Premjeras.

Su Lazdijų ligoninės kolektyvu Vyriausybės vadovas kalbėjo apie sveikatos apsaugos problemas, o Lazdijų rudens gėrybių mugėje bendravo su vietos gyventojais ir skanavo dzūkų kulinarinio paveldo gaminių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min