Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 29d. 16:11

S.Skvernelis Šiauliuose žarstė pažadus, kad pasirūpins Šiaulių universitetu ir oro uostu

Saulius Skvernelis ir Artūras Visockas
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr. / Saulius Skvernelis ir Artūras Visockas

Šiauliuose penktadienį viešintis ministras pirmininkas ir kandidatas į prezidentus Saulius Skvernelis pirmiausia apsilankė Lietuvos karinėje oro bazėje, o netrukus susitiko su žurnalistais savivaldybėje.

S.Skvernelis viešnagę Šiauliuose pradėjo nuo apsilankymo Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų aviacijos bazėje, kur susitiko su čia NATO oro erdvę saugančiais lenkų kariais.

Komentuodamas viešnagę karinėje oro bazėje, premjeras akcentavo, kad tokiam vizitui yra puiki proga – 15 metų nuo įstojimo į NATO. Taip pat džiaugėsi, kad pataikė atvykti tuomet, kai oro erdvėje patruliuoja Lenkijos kariai: „Labai gerai, kad dabar yra lenkai, jie yra mūsų partneriai.“

Pagrindinės aptartos temos – Šiaulių universiteto ir oro uosto likimas. Meras Artūras Visockas, prieš tai pakalbėjęs su S.Skverneliu, viešai pareiškė, kad prezidento rinkimuose palaikys būtent šį kandidatą.

Spaudos konferencijoje S.Skvernelis pakvietė regiono jaunuolius drąsiai rinktis Šiaulių universitetą ir patikino, kad tai bus savarankiška institucija, nors ir Vilniaus universiteto sudėtyje.

Kitaip tariant, sutartis, kurią turės patvirtinti Seimas, turės numatyti Šiaulių akademijos savarankiškumą – šios institucijos nebus lengva panaikinti kaip nereikalingos ar kitaip „optimizuoti“.

Tas pats liečia ir Šiaulių universiteto botanikos sodą, apie kurio nereikalingumą Vilniaus universitetui jau sklandė gandai.

Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr./Sauliaus Skvernelio spaudos konferencija Šiaulių savivaldybėje
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr./Sauliaus Skvernelio spaudos konferencija Šiaulių savivaldybėje

„Esame suinteresuoti, kad karinio uosto pajėgumai būtų tokie, kokių mums reikia, bet ir dėl civilinio bus sprendžiama, kalbama“, – žadėjo ministras pirmininkas, viltingai nuteikdamas merą.

Vėliau premjeras lankėsi Šiaulių pramonininkų asociacijos ataskaitiniame renginyje ir Šiaulių sanatorinėje mokykloje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:57
01:16
00:40

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min