Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras su naujuoju Šventojo Sosto apaštaliniu nuncijumi aptarė bendradarbiavimo tęstinumą

A.Butkevičiaus susitikimas su Šventojo Sosto apaštaliniu nuncijumi Lietuvoje arkivyskupu Pedro Lópezu Quintana
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / A.Butkevičiaus susitikimas su Šventojo Sosto apaštaliniu nuncijumi Lietuvoje arkivyskupu Pedro Lópezu Quintana
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, trečiadienį Vyriausybėje susitikęs su naujuoju Šventojo Sosto apaštaliniu nuncijumi Lietuvoje arkivyskupu Pedro Lópezu Quintana, pasveikino jį pradėjus darbą mūsų šalyje.

Susitikime aptartas Lietuvos ir Šventojo Sosto bendradarbiavimas, aktualūs tarptautinės politikos ir Europos Sąjungos klausimai, prisimintas Lietuvos premjero vizitas į Vatikaną ir audiencija pas popiežių Pranciškų praėjusių metų rugsėjį.

„Jums, be abejonės, žinoma, kad Lietuvos žmonės labai vertina popiežiaus Pranciškaus nuoširdumą ir paprastumą“, – sakė Lietuvos premjeras Vatikano atstovui.

Jums, be abejonės, žinoma, kad Lietuvos žmonės labai vertina popiežiaus Pranciškaus nuoširdumą ir paprastumą.

Susitikimo dalyviai pasidžiaugė gerais ir intensyviais dvišaliais Lietuvos ir Šventojo Sosto santykiais, sutarė tęsti glaudų bendradarbiavimą ir ateityje. Pašnekovai taip pat aptarė užsienio politikos klausimus, akcentavo būtinybę bendradarbiauti skleidžiant pamatines demokratines vertybes, skatinančias pagarbą žmogui ir jo teisėms Europoje ir visame pasaulyje.

 Pedro Lópezas Quintana – penktasis Šventojo Sosto apaštalinis nuncijus Lietuvoje. Šventasis Sostas niekada nepripažino Lietuvos okupacijos ir aneksijos, Lietuvos diplomatinė atstovybė prie Šventojo Sosto veikė ir okupacijos metais.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min