Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjerui teks paaiškinti, kada bus sumažintas per pirmininkavimą padidintas viceministrų skaičius

Kazys Starkevičius
BFL nuotr. / Kazys Starkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius kreipėsi į premjerą Algirdą Butkevičių, prašydamas paaiškinti, kodėl Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai laikotarpiui padidintas viceministrų skaičius, praėjus pusmečiui po pirmininkavimo, nėra mažinamas, nors buvo deklaruojama, kad pasibaigus pirmininkavimui tai bus padaryta.

„Siekiant sudaryti sąlygas efektyviam ir atsakingam pirmininkavimui, Vyriausybės nutarimu buvo leista Teisingumo, Finansų, Susisiekimo, Švietimo ir mokslo ir Žemės ūkio ministerijoms pasididinti po vieną viceministro etatą. Buvo deklaruojama, kad šis padidinimas galios tik pirmininkavimo laikotarpiu. Pasibaigus pirmininkavimui, jau praėjo beveik pusė metų, visi papildomai priimti viceministrai, paskirti į atsiradusias naujas vietas, sėkmingai tebedirba iki šiol“, – pastebi K.Starkevičius.

Politikas prašo A.Butkevičiaus atsakyti, ar bus sumažintas padidintas viceministrų skaičius išvardytose ministerijose, ar bus sumažintas didžiausias leistinas pareigybių skaičius, kuris buvo padidintas pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiui, ir jei tai bus padaryta, tai kada.

Pastebima, kad rengiantis pirmininkauti ES Tarybai ir pirmininkavimo metu didžiausias leistinas valstybės tarnautojų pareigybių skaičius buvo padidintas 236 pareigybėmis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min