Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prevencinės priemonės metu patikrinta daugiau kaip 7000 asmenų, turinčių šaunamuosius ginklus

Ginklas
Ginklas
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant užtikrinti tinkamas sąlygas ginklams laikyti bei užkardyti padažnėjusias šaunamųjų ginklų vagystes, 2009 m. lapkričio-gruodžio mėnesiais buvo vykdoma prevencinė priemonė „Ginklai“, kurios metu buvo tikrinama, ar asmenys, turintys ginklus, nepažeidžia teisės aktuose nustatytos ginklų laikymo tvarkos.

Priemonės metu buvo patikrinta 7011 asmenų, turinčių šaunamuosius ginklus bei šių ginklų laikymo sąlygos. Už įvairius ginklų laikymo ir nešiojimo taisyklių pažeidimus surašyti 324 administracinių teisės pažeidimų protokolai, panaikinta 60 leidimų laikyti (nešiotis) ginklus ir iš neprasitęsusių, leidimo laikyti (nešiotis) ginklus, asmenų išimta 120 šaunamųjų ginklų, teigiama išplatintame pranešime.

Prevencinės priemonės vykdymo metu taip pat buvo organizuojami susitikimai su medžiotojų būrelių (klubų) vadovais dėl teisės aktų nuostatų laikymosi bei taikymo, informacijos keitimosi.

Policija ir ateityje skirs padidintą dėmesį asmenų, turinčių ginklus, laikymo, saugojimo, nešiojimosi reikalavimų užtikrinimui, todėl prašome laikytis Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme ir poįstatyminiuose teisės aktuose nustatytos ginklų apyvartos tvarkos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min