Tiesiogiai
Tiesiogiai
2023-08-08 10:23

Prezidentas paskyrė Alytaus, Šiaulių teismų vadovus

Austėja Masiokaitė-Liubinienė
Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį paskyrė Alytaus ir Šiaulių apylinkių teismų pirmininkus.
Gitanas Nausėda susitiko su Mateuszu Morawieckiu
Gitanas Nausėda / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Temos: 1 Gitanas Nausėda

Kaip rodo jo pasirašyti dekretai, Alytaus apylinkės teismo pirmininke paskirta šio teismo teisėja Agnė Petkevičienė. Ji pareigas pradės eiti nuo rugpjūčio 21 dienos.

Šiaulių apylinkės teismui nuo rugsėjo 4 dienos vadovaus Ernestas Šukys, taip pat einantis šio teismo teisėjo pareigas.

Prezidentas taip pat paskyrė naują Klaipėdos apygardos teismo teisėją. Lina Nainienė šias pareigas pradės eiti nuo kitų metų sausio 3 dienos. Šiuo metu ji yra Tauragės apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja.

Teisėjus į naujas pareigas prezidentas skyrė gavęs Teisėjų tarybos patarimus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą