Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 26d. 11:21

Prezidentas pasveikino Gruzijos vadovą Nepriklausomybės dienos proga

Prezidentas Valdas Adamkus.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Prezidentas Valdas Adamkus.

Prezidentas Valdas Adamkus savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Gruzijos Prezidentą Michailą Saakašvilį Nepriklausomybės dienos proga.

Prezidentas pabrėžė, kad neturi pasikartoti klaida, kai tarptautinės bendruomenės pripažinta valstybė buvo negailestingai ištrinta nuo politinio žemėlapio, praneša Prezidento spaudos tarnyba.

„Lietuva negailėdama pastangų ir toliau sieks, kad laisvę ir nepriklausomybę atkovojusi Gruzijos valstybė įsitvirtintų tarptautinėje arenoje, atkurtų teritorinį vientisumą ir užsitikrintų narystę euroatlantinėse saugumo struktūrose", –- teigė šalies vadovas.

Lietuvos vadovas pripažino, kad Gruzija išgyvena sudėtingą laikotarpį, tačiau išreiškė viltį, kad tai padės subręsti demokratijai ir ilgalaikiam šalies stabilumui, pritrauks įvairių visuomenės jėgų Gruzijos gerovei ir klestėjimui kurti.

„Tikiu, kad Jūsų šalis, praeityje ne kartą rodžiusi išmintį sprendžiant sudėtingus klausimus, ir iš šios padėties ras taikią, civilizuotą išeitį", – sveikinimo laiške rašo šalies vadovas, pabrėždamas, kad veiksmai, skirti dialogui ir bendradarbiavimui stiprinti, visada sulauks Lietuvos paramos.

Prezidento teigimu, baigdamas kadenciją vienu didžiausių savo laimėjimų jis laikąs glaudžius Gruzijos ir Lietuvos ryšius.

Šalies vadovas palinkėjo, kad Nepriklausomybės dieną Gruzija atšvęstų pagal gražiausias tradicijas, prisimindama praeitį, pagerbdama bendražygius bei artimuosius ir aiškiai suvokdama jai tekusią istorinę galimybę sukurti ateities kartoms geresnę ateitį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min