TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentas Valdas Adamkus tapo aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ garbės globėju

Valdas Adamkus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Valdas Adamkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų spalį prasidėjusi socialinė-aplinkai tausoti skirta kampanija „Aš galvoju“ sulaukė malonaus kadenciją baigusio Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus dėmesio, kuris tapo šios kampanijos garbės globėju.

Visuomenėje vis dažniau eskaluojamos asmeninio žmonių įsitraukimo trūkumo ir abejingumo gamtai problemos, paskatino garsius Lietuvos žmones prisijungti prie aplinkosauginius principus skleidžiančios kampanijos. Savo palaikymą šiai kampanijai išreiškė ir Lietuvos prezidentas V.Adamkus, kuris tapo oficialiu šios iniciatyvos globėju.

„Didelė garbė sulaukti Prezidento palaikymo šioje kampanijoje. Esame dėkingi už pasitikėjimą bei tikimės, kad šis žingsnis paskatins neabejingus gamtai ir iniciatyvius visuomenės narius dar akyviau prisijungti prie šios kampanijos. Žinant, jog Jo Ekscelencijos profesinė veikla daug metų yra susijusi su aplinkos apsauga, sprendimas tapti šios iniciatyvos globėju mums itin svarbus – tiek ekspertiniame, tiek ir vertybiniame lygmenyje“, – teigė kampanijos koordinatorė Lina Sadovskytė.

Kampanijos kertinis akmuo – žmonių atsakomybės ir sąmoningumo ugdymas. Visuomenė skatinama galvoti apie savo veiksmų ir sprendimų pasekmes, būti atsakingais ir aplinką tausojančiais piliečiais. Projektu siekiama ne tik paviešinti pačias geriausias jau įgyvendintas aplinkosaugines praktikas ir pagerbti tuos, kurie jas įgyvendino, bet  ir suteikti galimybę užgimti naujoms gražioms iniciatyvoms paremiant jų įgyvendinimą.

Kampanijoje gali dalyvauti visi aktyvūs piliečiai pavieniui ir grupėmis. Kampanijos „Aš galvoju“ organizatoriai džiaugiasi, kad jau sulaukė nemažai puikių tiek įgyvendintų, tiek planuojamų įgyvendinti aplinką tausoti skatinančių iniciatyvų.

Visus, kurie palaiko šią aplinkosauginę kampaniją, organizatoriai kartu su garsiais Lietuvos atlikėjais ir grupėmis, kviečia į 4 didžiuosiuose Lietuvos miestuose organizuojamus koncertus, kurių metu skambės gražiausios Rondo, choro „Božolė“, Merūno Vitulskio, grupių „Pikaso“, „Pop Ladies“, „69 danguje“ gerai žinomos ir specialiai šiai kampanijai paruoštos dainos.

Kampanijos simboliu tapo poeto Gintaro Patacko parašytu tekstu paremtas muzikinis kūrinys „Aš galvoju“.

VIDEO: RONDO ir choras BOŽOLĖ - AŠ GALVOJU!
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min