Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 4d. 10:36

Prezidentė Dalia Grybauskaitė: Gruzijos žmonėms turime padėti konkrečiais darbais

Dalia Grybauskaitė ir Michailas Saakašvilis
Lietuvos prrzidentūros nuotr. / Dalia Grybauskaitė ir Michailas Saakašvilis

Tęsdama darbo vizitą Gruzijoje Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Tbilisio M.Iašvili kūdikių akių ligoninėje, kur susipažino su Lietuvos ir Japonijos remiamu vystomojo bendradarbiavimo projektu, skirtu gydyti neišnešiotų kūdikių retinopatijai.

Neišnešiotų kūdikių retinopatija – tai akių liga, kurios gydymui yra būtina lazerinė įranga. Iki šiol šiai ligai gydyti nebuvo galimybių visame Pietų Kaukazo regione.

„Labai svarbu padėti Gruzijos žmonėms konkrečiais darbais. Lietuvos, Japonijos ir Gruzijos bendradarbiavimas yra puikus pavyzdys, kaip geros valios ir profesionalumo dėka galima sėkmingai pradėti ir plėsti bendrus projektus. Su Lietuvos medikų pagalba ne tik vis daugiau Gruzijos gydytojų įsisavina naujausius gydymo metodus, bet Tbilisis turi visas galimybes tapti šios srities centru visame regione, padėti kaimyninių šalių vaikams", – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pagal vystomojo bendradarbiavimo projektą Vilniaus Universiteto Santariškių klinikų gydytojų iniciatyva Tbilisio M.Iašvili ligoninėje buvo įdiegta lazerinė aparatūra ir vykdomi gydytojų apmokymai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min