Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 16d. 13:24

Prezidentė Dalia Grybauskaitė: jokių kompromisų korupcijai ir klanų savivalei

Dalia Grybauskaitė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Dalia Grybauskaitė

Sveikindama tautą su Vasario 16-ąja, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ragino visus pažvelgti praeitin ir pasimokyti principingumo.

„1918 metais Lietuva gimė iš bekompromisinio valios akto. Mūsų valstybės kūrėjai pasirinko visišką nepriklausomybę. Pasirinko nedaryti jokių išimčių sprendžiant valstybei gyvybiškai svarbius klausimus. Būtent taip turime elgtis ir mes – jokių kompromisų korupcijai, klanų savivalei, nepagarbai žmogui, įstatymui ar valstybei. Pasimokykime atsakomybės“, – ketvirtadienį kreipdamasi į susirinkusiuosius S.Daukanto aikštėje sakė D.Grybauskaitė.

Šalies vadovė taip pat ragino būti atsakingais už savo šalies valdymą ir jos ateitį, dalyvauti valstybės reikaluose, neleisti abejingumui tvarkytis „vietoj mūsų, mūsų šalyje“.

„Prisiminkime ir lygiai prieš metus išėjusio poeto Justino Marcinkevičiaus žodžius: „Tėvynę reikia visą laiką lipdyti ir kurti. Kurti ir lipdyti“. Pasimokykime vienybės. Daugelis signatarų, kaip ir dauguma tuometinių lietuvių inteligentų, mokslus baigė ne Lietuvoje. Dalis jų dirbo svetur. Tačiau tai nesutrukdė jiems kartu dirbti savo tėvynės labui. Šiandien Lietuva yra ten, kur yra bent vienas lietuvis. Užtikrinkime, kad ir dabar atstumai ar skirtumai netrukdytų visiems stengtis dėl savo šalies. Dirbkime kartu“, – ragino D.Grybauskaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min