Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 15:55

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankydamasi Druskininkuose išbandė ir sniego trasą

Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke
D.Grybauskaitės FB nuotr. / Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Druskininkuose susitiko su savivaldybės vadovais ir aptarė kurorto raidą ir investicinius projektus, Europos Sąjungos paramos lėšų panaudojimą, socialinę ir ekonominę miesto padėtį, šilumos ūkio pertvarką. Šalies vadovė taip pat domėjosi sveikatos turizmo plėtros galimybėmis.

Savo „Facebook“ paskyroje prezidentė pasigyrė, kad išbandė ir didžiausią Baltijos šalyse slidinėjimo trasą. Tiesa, prezidentė nesiryžo išbandyti slidžių trasos. Ją sniego rogėmis pavežiojo įmonės „Stamita“ generalinis direktorius A.Stasiukynas.

„Druskininkai aukštai iškėlė kartelę ir per dešimt metų tapo vienu šiuolaikiškiausių kurortų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Tai – pavyzdys kiekvienam šalies regionui, kad žmonių gerovė pirmiausia

D.Grybauskaitės FB nuotr./Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke
D.Grybauskaitės FB nuotr./Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke

priklauso nuo vietos valdžios pastangų. Aiški plėtros kryptis ir efektyvus vietos išteklių panaudojimas, palanki investicijoms aplinka, sėkmingas Europos Sąjungos paramos lėšų panaudojimas užtikrina regiono augimą“, – pabrėžė prezidentė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min