Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo riboti visų lygių VSD vadovų kadencijas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Valstybės saugumo departamento (VSD) įstatymo ir statuto pataisas, kuriomis siūloma apibrėžti visų lygių VSD vadovų kadencijas ir taip įtvirtinti pareigūnų rotaciją.

Pataisomis VSD generaliniam direktoriui, jo pavaduotojams, taip pat statutiniams VSD struktūrinių padalinių vadovams apibrėžiamas 5-erių metų tarnybos laikotarpis ir nustatoma, kad tas pačias pareigas jie gali eiti ne ilgiau kaip 10 metų iš eilės.

„Apibrėžtos kadencijos užtikrins kokybiškesnį žvalgybos tarnybų bei teisėsaugos ir teisėtvarkos pareigūnų darbą. Aplaidžiai dirbantys pareigūnai negalės užsibūti vadovaujančiuose postuose, o atsakingiems atsivers platesnės karjeros galimybės", – teigia prezidentė.

Prezidentės iniciatyva jau pateiktos ir STT bei Prokuratūros vadovų kadencijas ir rotaciją įtvirtinančios įstatymų pataisos. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min