Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė dėkoja Vyriausybei už energetikoje nuveiktus darbus

Dalia Grybauskaitė
Reinio Hofmanio/BFL nuotr. / Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien susitiko su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaitė. Prezidentė ir Vyriausybės vadovas yra sutarę reguliariai, ne rečiau kaip du kartus per mėnesį susitikti ir aptarti šalies aktualijas, svarbiausius valstybės institucijų darbus.

Šio susitikimo metu Prezidentė per Premjerą padėkojo Vyriausybei už iki šiol nuveiktus darbus perimant į valstybės valdymą energetikos sritį. Prezidentė aukštai įvertino Vyriausybės inicijuotą oligarchinio darinio LEO.LT išardymą, taip pat Vyriausybės nutarimą įgyvendinti europietišką elektros energijos teikėjo veiklos reguliavimą nustatant jo veikloje naudojamo turto vertę. Prezidentė pažymėjo, kad tokie antimonopoliniai Vyriausybės sprendimai užkirs kelią nepagrįstam elektros energijos kainos didinimui, teigiamai atsilieps ir elektros vartotojams ir gamintojams, teigiama pranešime spaudai.

Premjeras susitikimo metu išreiškė įsitikinimą, kad dalykiškas Vyriausybės bendradarbiavimas su Prezidente padės ilgainiui sukurti Lietuvoje laisvą, europietišką, demonopolizuotą elektros rinką ir įdiegti skaidrias elektros ūkio taisykles, kurių šalyje iki šiol trūko.

Ministras Pirmininkas su šalies vadove aptarė prioritetinius Vyriausybės darbus, siekiant įgyvendinti energetinę Lietuvos nepriklausomybę po Ignalinos AE uždarymo – naujos atominės jėgainės statybą ir atsinaujinančių energijos šaltinių plėtrą.

Susitikime taip pat aptarti 2010 m. biudžeto formavimo principai. Premjeras pažymėjo, kad siekiant išsaugoti valstybės finansų stabilumą, teks peržiūrėti pastaraisiais metais labiausiai išaugusias biudžeto išlaidas. „Visais socialiai jautriais klausimais sieksim sutarimo su socialiniais partneriais ir tarsimės su Prezidente, kuri turi šioje srityje labai daug naudingos patirties“, – sakė Ministras Pirmininkas A.Kubilius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min